Ta informacja zaintryguje i usatysfakcjonuje wszystkich fanów sztuk walki!

Największa organizacja MMA w Europie rozpoczęła realizację swojego najnowszego projektu zapoczątkowując ekspansję na polskim rynku. Fani sportu będą mieli okazję poznać na własnej skórze, z czym wiążę się prawdziwy trening MMA prowadzony pod okiem profesjonalistów. Pierwszy z kilkunastu klubów KSW Cross Fight Gym zostanie otwarty przy ul. Rydygiera w Warszawie, a przedsprzedaż biletów rusza już w ten weekend.

Kilka godzin temu na oficjalnym fanpage’u federacji pojawiła się ta porywająca informacja. Już w najbliższy weekend, podczas Go Active Show w Expo Ptak, pod Warszawą, wystartuje sprzedaż karnetów promocyjnych do pierwszego w Polsce klubu sygnowanego logiem KSW. Otwarcie KSW Cross Fight Gym planowane jest na maj 2017 r. Bilety będzie można nabyć w sobotę i niedzielę podczas targów Go Active Show w specjalnej strefie KSW. Liczba karnetów jest ograniczona.

W niedzielę o 12:30 podczas targów, w Hali D wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć godzinny pokaz treningowy przygotowany pod okiem profesjonalnych trenerów: Marcina Różalskiego, Piotra Strausa i Agnieszki Rylik.

photo: web.facebook.com/konfrontacja