fot. mat. prasowe

Saturn Fitness w łódzkiej Manufakturze

Z początkiem lipca łódzka Manufaktura zyskała nowego najemcę pod klub fitness, który zajął lokal po Jatomi Fitness.  26 września Saturn Fitness otworzy w Łodzi swój pierwszy klub. Będzie to dziewiąta lokalizacja sieci w kraju.

Na 1400 m2 powierzchni nowocześnie zaaranżowano przestrzeń klubową, w której skład wchodzi nie tylko miejsce do treningu, ale również strefa wellness ( sauna, łaźnia parowa, jacuzzi). W klubie Saturn Fitness w Łodzi powstała nowoczesna strefa funkcjonalna z klatką SYNRGY 360 oraz ścieżką Speed Track. Saturn Fitness w ramach karnetu zapewnia swoim Klubowiczom wodę oraz napoje izotoniczne.

Wielkie otwarcie

Otwarcie pierwszej lokalizacji sieci Saturn Fitness w Łodzi nastąpi 26 września 2018 roku o godzinie 18:00. Jak zapowiadają organizatorzy dnia otwartego, na gości czeka moc atrakcji, tj. konkursy z nagrodami oraz Maraton Zumby Zumba Next Rising Presenter 2018, który poprowadzą Łukasz Grabowski, Adam Mozdżer i Adrianna Marjańska. Dla miłośników przekąsek przygotowano smakołyki od Suvibox.

Saturn Fitness z nowymi lokalizacjami

Sieć Saturn Fitness to już dziewięć lokalizacji, z tego aż trzy nowe. Do klubów w Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu dołączyły trzy kolejne: w Gdyni (Galeria Szperk), Poznaniu (Galeria Malta) oraz w Warszawie (Zodiak, ulica Widok) oraz w Łodzi ( Manufaktura).