Outsourcing Expo – wiedza i motywacja dla właścicieli firm

Outsourcing to proces, z którego korzysta każde przedsiębiorstwo zarówno z branży fitness jak i każdej innej bez względu na wielkość firmy. Właśnie dlatego już 21 września 2017 r. odbędą się Targi Outsourcing Expo – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym – najbardziej pożądanym i luksusowym obiekcie biznesowym w Polsce.

Podczas wydarzenia, przedstawiciele polskiego biznesu dowiedzą się jak optymalizować koszty i rozwijać swoją firmę oraz wprowadzać innowacje. Jest to wydarzenie dedykowane każdemu Przedsiębiorcy, który chce prężnie rozwijać swoją markę – również branży fitness & wellness.

Targi biznesowe, panele dyskusyjne, Business Speed Dating, strefa networkingu, konferencje poświęcone korzyściom, jakie daje zlecanie części zadań na zewnątrz firmy – to tylko niektóre z propozycji czekających na uczestników targów Outsourcing Expo.

Podczas imprezy potencjał rynku usług zewnętrznych zaprezentują firmy z branży oustourcingowej z 12 sektorów i 150 podsektorów. Będą wśród nich firmy z obszarów: HR, wsparcie sprzedaży, IT, marketingu, TSL/usługi kurierskie, BPO, księgowość/rachunkowość, doradztwo/konsulting, call center, zarządzanie nieruchomościami, biuro. Wśród zwiedzających nie może zabraknąć przedstawicieli biznesu, w szczególności małych i średnich firm, dla których tak ważna jest optymalizacja kosztów. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd ogromne zainteresowanie wydarzeniem i potrzeba jego tworzenia.

Chcemy pokazać polskim przedsiębiorcom korzyści płynące z modelu outsourcingowego.

Z doświadczenia wiemy, jak niewielu z nich uświadamia sobie, że niektóre obszary, np. sprawy kadrowe, prawne, IT czy księgowe można zlecić firmom zewnętrznym i dzięki temu znacznie zredukować koszty – mówi Edyta Owczarek, Prezes IC Events – Organizatot Targów Outsourcingu Expo.

Model wydarzenia

Biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców i osób zarządzających. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający z pewnością docenią fakt, iż targi gromadzą kilkadziesiąt firm prezentujących swoją ofertę w wielu obszarach wsparcia przedsiębiorstw. To jedyne w Polsce wydarzenie biznesowe na tak dużą skalę.

Targi Outsourcing Expo to wydarzenie o charakterze nie tylko wystawienniczym, ale również networkingowym i edukacyjnym. – Głównym celem Targów Outsourcing Expo, oprócz prezentacji innowacyjnej oferty usług outsourcingowych, jest pomoc polskim przedsiębiorcom w bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie im cennych kontaktów – podkreśla Organizator.

Wydarzenia towarzyszące

Organizator zapowiada bogaty wachlarz wydarzeń towarzyszących. Podczas Targów odbędą się konferencje dla przedsiębiorców, prowadzone prze Prelegentów – czołowych Specjalistów z zakresu prowadzenia i rozwoju przedsiębiorstw.  Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym będzie Business Speed Dating, czyli szybkie, kilkuminutowe spotkania jeden do jednego, podczas których obie strony w zwięzły sposób wymieniają się kontaktami, przedstawiają swoją działalność i ustalą, w jaki sposób mogą współpracować biznesowo. Kolejnym punktem Targów Outsourcing Expo będzie strefa networkingu, w której Odwiedzający będą mieli możliwość nawiązania wartościowych relacji. O ile taka strefa nie jest nowością, to warto zaznaczyć, że o jej poprawny przebieg zadbają Specjalista networkingu – Grzegorz Turniak oraz Jego Team z Akademii Rekomendacji.

 

Sprzedaż biletów na Targi Outsourcing Expo – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw trwa. Warto rezerwować swoje miejsce wcześniej i kontaktować się z Organizatorami w celu określenia swoich preferencji podczas odbywających się spotkań biznesowych. Szczegółowe informacje o Targach dostępne są w stronie:  www.outsourcingexpo.pl i na profilu wydarzenia na Facebooku: Outsourcing EXPO.