photo: materiały prasowe

Outsourcing Expo – podsumowanie edycji 2017

Outsourcing Expo 2017 przechodzi do historii!

21 września 2017 na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się pierwsza edycja targów Outsourcing Expo – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie zorganizowała ceniona na rynku agencja eventowa IC Events – nagrodzona przez Meeting Planner nagrodą MP Power Awards w kategorii najlepsze targi 2016.

Na wydarzeniu pojawili się przedstawiciele firm oferujących outsourcing usług dla przedsiębiorstw. Wśród wystawców znaleźli się liderzy 12 branż outsourcingu. Łącznie swoje oferty zaprezentowało ponad 100 firm do grupy 1134 Odwiedzających. Uczestnicy wydarzenia to właściciele firm oraz kadra zarządzająca. Poza ofertą wystawienniczą, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, Odwiedzający mogli wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących.

Jednym z nich była konferencja branżowa prowadzona przez uznanych specjalistów branży outsourcingu. Wśród nich m.in.: Michał Leszek – Kruger&Matz, Krystian Łatka i Krzysztof Radzikowski – Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, Violetta Małek – KPMG, Piotr Konopka – KRK Partnerzy i inni. Wszelkie zagadnienia poruszały kwestie związane z rozwojem i optymalizacją kosztów przedsiębiorstw.

Kolejna część wydarzenia to Business Speed Dating – tzw. szybkie randki biznesowe, uznawane za najbardziej efektywną formę networkingu. Business Speed Dating miał na celu spotkanie dwóch stron (usługodawca – usługobiorca) i przeprowadzenia wstępnej rozmowy na temat możliwości współpracy stron. Natomiast o komfort Uczestników oraz sposób nawiązania nowych relacji zadbał Grzegorz Turniak wraz z teamem z Akademii Rekomendacji. Wspólnie prowadzili networking Uczestników oraz wystawców.

Outsourcing to proces, z którego korzysta każde przedsiębiorstwo zarówno z branży fitness jak i każdej innej bez względu na wielkość firmy.  Sukces wydarzenia, zarówno pod względem Odwiedzających jak i Wystawców, świadczy o potężnym rozwoju branży outsourcingu w Polsce, a także potrzebie targów biznesowych.

Organizatorzy już dziś zapraszają do udziału w II edycji wydarzenia, która odbędzie się za rok. W celu śledzenia szczegółów zapraszamy na www.outsourcingexpo.pl.

źródło: informacja prasowa