Iridium Labs oficjalnym sponsorem KSW

W miniony weekend na PGE Narodowy w Warszawie odbyło się jedno z największych wydarzeń w historii światowego MMA. W sobotni wieczór na trybunach stadionu zasiadła blisko 60-tysięczna publiczność, większa niż w 2015 roku podczas rekordowej dla UFC imprezy w australijskim Melbourne (56 tysięcy 214 widzów). Była to druga pod względem liczby sprzedanych biletów impreza w historii światowego MMA, po gali Pride w Tokio w 2002 roku (71 tysięcy widzów). Oficjalnym sponsorem imprezy była marka Iridium Labs specjalizująca się w tworzeniu produktów wspomagających efektywne treningi. Na ringu stanął, m.in. ambasador firmy – Fernando Rodrigues Jr.

39. gala KSW Colosseum była drugim wydarzeniem po grudniowej gali na Tauron Arenie w Krakowie, której sponsorem była firma Iridium Labs. – To dla nas ogromna przyjemność współpracować z organizacją KSW. Dzięki podjętym działaniom byliśmy w stanie wspólnie zająć się promocją gali KSW 39. To wydarzenie idealnie wpisało się w charakter naszej marki. Prowadzimy wiele działań związanych z promocją szeroko pojętego sportu, a nasze specjalistyczne produkty pomagają spełniać marzenia zawodników – powiedział nam Michał Jastrzębski, brand manager marki Iridium Labs.

Firma Iridium Labs poza sponsoringiem wydarzeń sportowych, kładzie duży nacisk na promocję sportu. Dlatego też prowadzi mocno rozwinięty kanał na YouTube Iridium Labs Polska. Kanał Iridium Labs Polska posiada bogatą relację, wywiady z zawodnikami i nietuzinkowe nagrania z całej Gali KSW 39. Prowadzone relacje na żywo, które przyciągały wielu widzów. – W naszą pracę wkładamy wiele zaangażowania i pasji. Dzięki czemu tworzymy nietuzinkowe materiały, które stały się wizytówką marki Iridium Labs – podkreśla Jastrzębski.