Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych franczyzobiorców, sieć klubów Xtreme Fitness Gyms zaprezentuje swój model franczyzowy podczas Targów Franczyzy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

Od 17 do 19 października przedstawiciele sieci będą na Targach Franczyzy, podczas których spotkają się ze wszystkimi chętnymi, którzy do tej pory nie mieli sposobności dotrzeć do ich centrali w Tarnowie. Będą to zarówno indywidualne spotkania z liderami i specjalistami sieci, jak również grupowe prezentacje franczyzowe.

Dlaczego warto pojawić się na stoisku Xtreme Fitness Gyms oraz wziąć udział w grupowej prezentacji? Rozmowa to zazwyczaj pierwszy krok w stronę dobrze prosperującego biznesu. Zarówno podczas indywidualnych spotkań, jak i grupowych prezentacji, specjaliści sieci zaprezentują szereg danych, liczb i schematów działania, które dają niezwykle szeroki podgląd na zasady funkcjonowania klubów fitness. Padają konkretne liczby – np. jakich zysków i po jakim czasie można się spodziewać, ile wynoszą koszty inwestycji czy jakie są koszty utrzymania klubu. Te dane pomagają w podjęciu decyzji oraz umożliwiają poznanie bliżej branży fitness.

Zaproszenie do spotkania na Targach Franczyzy wysyła Wam sam założyciel sieci Łukasz Dojka – zapraszamy do oglądania i rezerwacji miejsc!

Polecamy także:

Czy uczysz swój zespół w klubie SPRZEDAWAĆ? – artykuł eksperta