Znamy partnerów strategicznych odpowiedzialnych za segment wyposażenia oraz akcesoriów w KSW Cross Fight Gym.

Za kompleksowe wyposażenie klubu odpowiedzialne będą Just7Gym, Ring Sport oraz Steelstorm. Przetarg na konstrukcje metalowe wygrała firma Steelstorm, która przygotuje konstrukcję klatki stworzonej na wzór oktagonu KSW w Stanach Zjednoczonych.

Just7Gym oraz Steelstorm wyposażą klub w akcesoria, tj. maty zapaśnicze, sztangi, keetlebelle, worki bułgarskie, gumy, rękawice oraz wszystkie niezbędne gadżety przeznaczone do treningu specjalistycznego. W klubie powstanie specjalna strefa treningu funkcjonalnego, intro oraz crossfit.

Klub zajmie powierzchnię ponad 600 mkw. Inwestor dużą uwagę przyłożył do elementów wyciszających, ponieważ pierwszy klub zlokalizowany będzie w lokalu mieszkalno-usługowym, na osiedlu City Apartments. Cały czas trwają prace na tym etapie. Dostawcą mat wyciszających będzie firma Epufloor, która jest globalnym dostawcą podłóg sportowych i przemysłowych oferująca różnorodne specjalistyczne rozwiązania. W lokalu zostaną położone, aż trzy warstwy gumowej maty, co ma dodatkowo przyczynić się do wzmocnienia skuteczności wybranych produktów.

Jak informowaliśmy wcześniej, największa organizacja MMA w Europie rozpoczęła realizację swojego najnowszego projektu zapoczątkowując ekspansję na polskim rynku.  Cały projekt obejmuje otwarcie kilkunastu klubów w całej Polsce. Plany zakładają otwarcie trzech klubów w stolicy. Kolejny etap jest zależny od sukcesu, który ma przełożyć się na decyzję o kolejnych lokalizacjach. Docelowo ma ich powstać kilkanaście w różnych miastach.

Otwarcie pierwszego klubu w Warszawie przy ul. Rydygiera na warszawskim Żoliborzu planowane jest na koniec maja. Z początkiem maja zostanie otwarte biuro, w którym umożliwione zostanie podpisanie pierwszych umów na członkostwo. Pierwsze treningi pod okiem zawodowców ruszą z początkiem czerwca.