Największą radością jest wiedza, ale taka, którą można podzielić się z innymi! Nasi specjaliści nie przepuszczą żadnej okazji, aby ich wiedza i doświadczenie „poszła w świat”! Trudno się dziwić – kilkunastoletnie doświadczenie w branży, obecność w świecie sportu, praca w kraju i za granicą, to wszystko sprawia, że ich wiedza, wskazówki i spostrzeżenia są niezwykle cenne.

Tym razem założyciel sieci i CEO Łukasz Dojka oraz  Head of Fitness Marek Prusiński zapraszają do Akademii Managerów Sportowych Fitness Dance! Nasi liderzy wezmą udział w tym spektakularnym projekcie, aby wyszkolić 20 Wojowników, którzy szturmem zdobędą rynek branży fitness i przekują swoją pasję także w dobrze prosperujący biznes!

ŁUKASZ DOJKA – właściciel marki Xtreme Fitness Gyms, najbardziej dynamicznie rozwijającej się sieci klubów w Polsce, kilka dni temu otworzył 29 klub, udowadniając tym samym, że dzięki nieszablonowemu myśleniu można w Polsce dokonywać ekspansji tam, gdzie inni polegli.

MAREK PRUSIŃSKI – właściciel firmy GRIT Laboratory oraz Head of Fitness w Xtreme Fitness Gyms. Współuczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów. Specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni treningowych oraz szkoleniu kadry trenerskiej. Jego skuteczność w branży potwierdza doświadczenie, a liczne porażki i błędy przekuwa każdorazowo w sukcesy.

Czym jest Akademia Managerów Sportowych Fitness Dance? To efekt wielu miesięcy przygotowań, które pozwoliły na stworzenie bogatego cyklu szkoleń, które przeprowadzą Wojowników przez szeroki zakres tematów i zagadnień, które pozwolą na efektywne prowadzenie działalności w branżach związanych ze sportem.

Kto może stać się uczestnikiem Akademii? Managerowie, pasjonaci fitness dance, trenerzy, tancerze, właściciele placówek sportowych, absolwenci AWF oraz Ci wszyscy, którzy swoją pasję do trenowania, szkolenia i pomagania innym pragną przekuć także w źródło dochodów oraz być najlepszym w tym, co robią! Spotkania ze specjalistami sprawią, że zasady skutecznego managera będą mieli w jednym palcu, a praca z ludźmi stanie się efektywną przyjemnością!

„Szkolimy, by biznes nie był przegraną bitwą jak w przypadku 80% firm opartych na pasji, które wielokrotnie przez brak narzędzi upadają w pierwszych latach.

Wiemy, co musicie zrobić, żeby zarabiać na swojej pasji, robić z radością to, co kochacie i nie martwić się kwestiami finansowymi, marketingowymi, komunikacyjnym i organizacyjnymi.”

Łukasz Dojka oraz Marek Prusiński dołączają do armii specjalistów i to z ich wiedzy oraz doświadczenia będą mogli skorzystać wszyscy, którzy zapiszą się do Akademii.

Aż weekendowych zjazdów zupełnie zmieni postrzeganie branży, zrewiduje podejście do pracy z ludźmi, otworzy oczy na wiele ważnych kwestii, które często umykają podczas pracy z klientami, kontaktów z przełożonymi czy zespołem. Szkolenia będą odbywać się w różnych lokalizacjach, dwa z nich odbędą się także w głównej siedzibie Xtreme Fitness w Tarnowie. Nie możemy się doczekać!

Akademia Managerów Sportowych Fitness Dance to kolejny duży projekt szkoleniowy naszych liderów – z przyjemnością będziemy relacjonować Wam ich poczynania i już teraz zapraszamy do zapisów.

Dodatkowe informacje znajdziecie klikając w poniższy link.

Polecamy także:

Zioła w branży suplementacyjnej – na przykładzie Biofiton Energy Booster