fot. Paweł Filleborn / mat.prasowe IC Events
Mozolna, wytrwała podróż do sukcesu

Paweł Filleborn jest współzałożycielem Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego, a od 1998 roku nieprzerwanie piastuje funkcję prezesa PZKFiTS. W 2002 r był jednym z inicjatorów powołania Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness, a na Kongresie Założycielskim w Mińsku na Białorusi wybrano go na wiceprezydenta tej Federacji. W 2006 r. Kongres IFBB w Ostrawie powierzył mu funkcję Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej IFBB. Jako przewodniczący Komisji przez większą część roku podróżuje po świecie szkoląc sędziów oraz prowadząc międzynarodowe zawody najwyższej rangi.

Wytrwałość i pracowitość Pawła Filleborna zostały docenione przez Prezydenta IFBB, Dr Rafaela Santonja oraz delegatów z 94 państw obecnych na tegorocznym Kongresie wyborczym IFBB.

Paweł Filleborn jest uznawany za pioniera kulturystyki w Polsce. Był organizatorem klubu kulturystycznego w Mińsku Mazowieckim. Kilkanaście razy uzyskał tytuł mistrza Polski w kulturystyce, zdobył także wicemistrzostwo Europy i brązowy medal mistrzostw świata par. W 1996 kończąc karierę uzyskał tytuł mistrza świata w kategorii “Masters”. Pełnił funkcję trenera kadry narodowej kulturystów oraz sędziego klasy międzynarodowej w kulturystyce i fitness.

Paweł Filleborn jest prelegentem V jubileuszowej edycji Konferencji Passion Education Inspirations.

Poznaj szczegóły na stronie: www.konferencjapei.pl

Panu Pawłowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na nowym stanowisku!

 

Zobacz także: