Znamy pełną agendę konferencji FIWE EXPERTS

Partnerem konferencji portal BranżaFitness.com oraz XBody

Nieodłącznym elementem zbliżających się największych branżowych targów FIWE – Trade Show, jest konferencja branżowa FIWE EXPERTS dedykowana przedsiębiorcom, inwestorom, właścicielom, managerom oraz całej kadrze instruktorskiej z branży fitness & wellness. Pełna agenda tego niesamowitego spotkania jest już znana.

Oto pełna agenda Konferencji:

 

Networking, coaching, warsztaty i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami to kwintesencja konferencji. Tegoroczna edycja zgromadzi rekordową liczbę prelegentów – znanych expertów z branży fintess. Konferencja jest swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy.

Podczas konferencji znajdziesz odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania:

  • Jak wygląda polski rynek fitness z perspektywy europejskiej?
  • Jak urządzić strefę fitness?
  • Jak zarządzać klubem fitness?
  • Jak powinien być prowadzony marketing w branży  fitness&wellness?
  • Jak wyróżnić klub na tle konkurencji?

 

Patronat nad konferencją FIWE Experts objął nasz portal oraz firma XBody. XBody Hungary od 2010 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego do treningu całego ciała za pomocą elektrostymulacji (EMS). Dzięki zaawansowanej technologii, a także najwyższej jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami urządzenia XBody wykorzystywane są w sporcie, medycynie i estetyce już w 55 krajach. Wyposażenie XBody dostępne jest, m.in. w popularnym warszawskim  studio treningu EMS – 27minut.

Na konferencję upoważnia bilet wstępu na targi ( BILET BIZNES) w cenie 45 zł – jednodniowy , 55 zł – dwudniowy. Kup bilet -> www.fiwe.pl/bilety . Liczba miejsc jest ograniczona.