Polska marka dostawcą oprogramowania dla Gold’s Gym Jordan

Założony w 1995 roku Gold’s Gym jest obecnie jednym z największych graczy w branży fitness, z ponad 750 klubami w 22 krajach. Obiekt z czterema basenami na sześciu piętrach, sześcioma studiami do ćwiczeń i ośmioma strefami treningowymi jest jednym z największych obiektów szkoleniowych na Bliskim Wschodzie. Gold’s Gym Jordan o powierzchni 14 000 m² posiada konkurencyjną ofertę dla wymagających klientów: cztery baseny. klub dla dzieci, strefy treningowe dla kobiet, strefa funkcjonalna, kolarstwo, boks i studia GGX. Innowacyjny i kolorowy sprzęt gwarantuje pozytywne doświadczenia członków, dając im możliwości treningowe, których nigdy wcześniej nie widzieli. W każdej strefie treningowej znajdują się narzędzia, które motywują członków do wykonywania najlepszych w życiu treningów. Jednym z najbardziej imponujących obszarów jest WOD BOX z rozbudowanymi funkcjami do ćwiczeń wykorzystaniem własnej masy ciała, a także z możliwością przechowywania ciężarów, które zostały wybrane przez Gold’s Gym dla swojego klubu w Jordanii. Na uwagę zasługuje również Strefa Combat Training z siedmioma workami typu punchbag dla różnych stylów ćwiczeń. Wielofunkcyjny obszar z kettlebellami, medballami, drążkami i TRX sprawia, że każdy trening jest przyjemnym doświadczeniem.

Perfect Gym został wybrany jako dostawca systemu w Gold’s Gym w Jordanii. Polska firma obecnie dostarcza oprogramowanie do Gold’s Gym w Egipcie, Omanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a teraz także w Jordanii – to ponad 1000 klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Perfect Gym ma zasoby i funkcje, aby zaspokoić potrzeby klubu wielostrefowego, takiego jak Gold’s Gym Jordan.

Golds Gym Jordan był także pierwszym klubem, który rozpoczął korzystanie z nowoczesnego modułu CRM, który umożliwia zespołowi sprzedażowemu konwersję leadów na płacących klubowiczach. Konsultanci ds. sprzedaży mogą teraz kontrolować cykl życia potencjalnych klientów i składać im indywidualne i spersonalizowanej oferty. Właściciele siłowni mają pełny przegląd postępów sprzedaży konsultantów. Mogą również szybko przeanalizować ścieżkę sprzedaży i wyciągnąć wnioski, jak poprawić wydajność. Kolejną funkcją oprogramowania Perfect Gym wykorzystaną przez Gold’s Gym Jordania jest biometryczna kontrola dostępu. Będąc wiodącym obiektem treningowym na Bliskim Wschodzie, Gold’s Gym zapewnia najbardziej innowacyjne rozwiązania, począwszy od bezpiecznego dostępu do klubu. Skaner odcisków palców przy wejściu kontroluje każdą wizytę użytkownika, zapobiegając niedozwolonemu wykorzystaniu członkostwa.

System Perfect Gym został zdalnie wdrożony w Gold’s Gym w Jordanie, co dowodzi, że doskonale nadaje się do każdego modelu biznesowego i oczekiwań klienta. Gold’s Gym Jordania będzie kontynuował swój sukces dzięki Perfect Gym. Klub już udowodnił, że jest graczem zmieniającym rynek na Bliskim Wschodzie, wygrywając nagrodę “Best New International Gold’s Gym” na konwencji Gold’s Gym.

Artykuł sponsorowany