Perfect Gym na FIBO 2018

Czas szybko mija, gdy spędza się go w otoczeniu ciekawych ludzi podczas niezwykle inspirującego wydarzenia, jakim jest FIBO w Kolonii. Wszyscy możemy zgodnie stwierdzić, że było to jedno z najbardziej udanych spotkań  branżowych w tym sezonie.

Wielu wystawców stwierdza zgodnie, że FIBO to jedno z najlepszych miejsc na prezentację nowych produktów. Będąc największą gospodarką narodową w Europie, Niemcy w dalszym ciągu stanowią ogromną siłę w biznesie, także w branży fitness. Nic dziwnego, że FIBO 2018 zlokalizowane w Kolonii przyciąga sprzedawców, producentów i odwiedzających nie tylko z Europy, ale także z Japonii, USA, Rosji i innych krajów – wszyscy ciekawi nowinek branżowych oraz nowych rozwiązań dla swojego biznesu.

Nowości od Perfect Gym

Jednym z naszych najnowszych produktów Perfect Gym jest narzędzie Business Intelligence, które dostarcza dokładnych danych na temat zachowań członków, umożliwiając właścicielom efektywniejsze planowanie procesów i zmian w klubie. Podczas FIBO Perfect Gym zaprezentował również nowe widgety, moduł CRM i centrum automatyzacji, które doskonale uzupełniają system, czyniąc go kompleksowym rozwiązaniem dla każdego rodzaju klubu, studia czy obiektu sportowego.

Siedem lat

Perfect Gym od 7 lat jest wystawcą podczas FIBO w Kolonii.  – Zauważamy ogromny wzrost zainteresowania wydarzeniem, a także rozwój branży fitness. Jako firma odwiedzamy ponad 30 konferencji i targów rocznie, a FIBO po 7 latach nadal jest jednym z trzech największych wydarzeń, które nie tylko dostarczają ogromną wiedzę rynkową, ale także znajomości i nowych klientów – komentuje Małgorzata Gala, dyrektor ds. rozwoju Perfect Gym.

FIBO w liczbach

Zespół Perfect Gym odwiedził targi FIBO w zespole liczącym 12 osób, w tym CEO, COO, dyrektora ds.rozwoju, manangera ds.marketingu i licznych przedstawicieli handlowych, którzy łącznie dokonali 600 prezentacji systemu w 36 godzin. Sześć stoisk prezentacyjnych były zajęte nieustannie przez 2 dni biznesowe. Barmani przygotowali prawie 600 wyjątkowych koktajli, które umilały pobyt klientów przy stoisku.

​​- Potencjalny wzrost bazy danych naszych klientów nie może być jeszcze oszacowany, ale jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi możliwościami oraz nowymi relacjami, które udało nam się nawiązać – dodaje Gala.

Artykuł sponsorowany