Perfect Gym wystawcą i sponsorem IHRSA 2018 w San Diego

 

Stany Zjednoczone to jeden z największych rynków fitness na świecie i zarazem jeden z najtrudniejszych. Wiele firm poległo próbując przekonać Amerykanów do swoich produktów czy usług. Jedną z najtrudniejszych przeszkód nie są wbrew pozorom kwestie prawne czy podatkowe, lecz mentalne.

Każdy kraj rządzi się swoimi prawami. Wkraczając na obcy rynek należy zawsze poszukiwać informacji i pozyskiwać dane specyficzne dla klubowiczów z danego kraju. Należy badać wnikliwie preferencje i potrzeby, które różnią się diametralnie, co kilka tysięcy kilometrów.

–  Perfect Gym od 8 lat podbija nowe rynki. Skutecznie. Firma zdaje sobie sprawę z różnic nie tylko w przepisach oraz wymaganiach biznesowych, ale także jak nie przede wszystkim z różnorodności temperamentalnych każdego kraju. Przez wiele miesięcy poznawaliśmy lokalnych właścicieli i charakterystykę klubów, zanim zdecydowaliśmy się na oferowanie Perfect Gym w Indiach czy Australii – wspomina Małgorzata Gala, dyrektor ds.rozwoju warszawskiego startupu.

– Stany Zjednoczone to jeden z rynków, które są w zakresie naszych zainteresowań – tłumaczy Jacek Szlendak, CEO Perfect Gym. Chcemy rozwijać się na całym świecie, poznając możliwie jak najwięcej kultur biznesowych. Dlatego wystawiamy się na kongresach i targach takich jak IHRSA w San Diego, ponieważ to tam co roku zjeżdżają się różnorodni właściciele klubów i ośrodków sportowych, którzy chętniej dzielą się wiedzą oraz doświadczeniami. To od nich dowiadujemy się jak przygotować produkt, by spełniał lokalne oczekiwania. – dodaje.

IHRSA to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży fitness, w którym Perfect Gym uczestniczy już od dwóch lat. W tym roku także jako wystawca oraz sponsor.


ZOBACZ FILM Z IHRSA 2017

Podczas Targów, specjaliści Perfect Gym przedstawią nowe możliwości systemu przy użyciu sztucznej inteligencji oraz nauczania maszynowego. Dołączcie do darmowego LIVE z seminarium prosto z San Diego! Śledźcie Facebook Perfect Gym i włączcie się do dyskusji w środę o 9:30 czasu polskiego.

Artykuł sponsorowany