fot. mat. prasowe ; Biuro Perfect Gym w wieżowcu Tower 49, NYC.

Kolejny sukces Perfect Gym

Perfect Gym otwiera biuro w Nowym Jorku

Perfect Gym to warszawska spółka, która rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku…w piwnicy. Dwa biura o powierzchni 12 m2, dwóch zmotywowanych założycieli z grupą kolegów to klasyczny przepis na sukces w świecie startupów. Od tej pory Perfect Gym rozwinął się międzynarodowo, otwierając nowe biura w Rosji, Australii, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii oraz w Indiach. Teraz przyszedł czas na kolejną lokalizację… 

Jesteśmy obecni na prawie 50 rynkach na całym świecie. Z łatwością byliśmy w stanie dostosować system do każdego z nich – tłumaczy Małgorzata Gala, dyrektor ds.rozwoju Perfect Gym.

– Rozwijamy się odpowiedzialnie. Pierwszym krokiem to zwiększenie ekspozycji na nowym rynku. Pojawiamy się na targach i konferencjach, na których pokazujemy zainteresowanym nasz produkt. Dowiadujemy się o indywidualnych potrzebach biznesów w danym kraju. Następnie pozyskujemy klientów, dbamy o to, by wdrożenie systemu było jak najbardziej komfortowe. Ostatnim etapem jest otwarcie biura z lokalną reprezentacją Perfect Gym – tłumaczy Jacek Szlendak, CEO.

Stany Zjednoczone to kolejny krok w kierunku międzynarodowego rozwoju produktów Perfect Gym. Po dwóch latach poznawania rynku Stanów Zjednoczonych, obecności na największych targach IHRSA oraz pozyskania pierwszych klientów firma postanowiła podjąć kolejne kroki.  – Otworzyliśmy biuro w Nowym Jorku i stworzyliśmy zespół dedykowany amerykańskim klientom – opowiada Szlendak.

Ameryka to marzenie wielu polskich przedsiębiorców, ale samo pojawienie się na rynku nie wystarczy. Najważniejsze to przetrwanie. – Uzyskaliśmy bardzo pozytywny feedback od uczestników targów IHRSA. Wszystkim podobał się produkt oraz jego możliwości. Wiemy, że przed nami długa droga. Klient i rynek są niezwykle wymagający. Wymogi systemowe i prawne to duże wyzwanie. Jesteśmy przekonani, że z obecnym zespołem oraz dynamicznym rozwojem firmy będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom. – dodaje Małgorzata Gala, Dyrektor ds.Rozwoju Perfect Gym.

źródło: Perfect Gym