Perfect Gym po raz pierwszy w Kolumbii

Perfect Gym dostawcą systemu dla Fitness24Seven w Kolumbii

Ameryka Południowa to kraj wielu nadchodzących możliwości. Rynek otwiera się na zagranicznych inwestorów i przedsiębiorców z niemalże każdej branży, m.in. fitness. Będąc na początku drogi, kluby fitness stawiają na dostawców cechujących się dużym doświadczeniem na rynkach międzynarodowych, którzy podejmą razem z nimi wyzwanie i są gotowi na adaptację i poznanie nowej kultury biznesu oraz mentalności i oczekiwań klientów.

Cieszymy się, że jako pierwsza firma z siedzibą, m.in. w Polsce możemy poznać ten ekscytujący region, dzięki wprowadzeniu Perfect Gym w sieci klubów Fitness24Seven. Pierwszy klub otwarto pod koniec listopada w Cali, trzecim, co do wielkości mieście w Kolumbii.

Perfect Gym dostawcą systemu dla Fitness24Seven w Kolumbii

Fitness24Seven rozpoczęło współpracę z Perfect Gym. Pierwszy klub otwarto w Kolumbii, kolejny niebawem w Tajlandii. Klub wprowadził najnowocześniejsze rozwiązanie do obsługi klienta: Client Portal. Ten w pełni brandowany portal klienta oddaje charakter i wizje szwedzkiej sieci klubów fitness, oferując swoim klientom niezależność w zarządzaniu swoim członkostwem.

Fitness24Seven z myślą o swoich klubowiczach, postanowił również korzystać z aplikacji mobilnej PerfectGym Go oraz Centrum Automatyzacji, aby na bieżąco komunikować się z klubowiczami i informować ich o wszystkich ważnych wydarzeniach, promocjach oraz indywidualnych ofertach rozwoju.

Cieszymy się, że możemy wspierać, tak ambitnych klientów w podboju nowych rynków i dostarczać im nowych rozwiązań, by usprawniać ich efektywność i produktywność w zarządzaniu klubami fitness.

Więcej informacji tutaj.

Artykuł sponsorowany