fot. mat.prasowe

Małgorzata Gala i Paulina Starz –  pierwsze kobiety w Polsce z certyfikatem IHRSA

Perfect Gym z kolejnymi sukcesami. Polski start up konsekwentnie od 8 lat buduje pozycję międzynarodowego dostawcy systemu do zarządzania dla wiodących sieci klubów fitness na świecie. 

– Jest nam miło oznajmić, że VP of Sales Małgorzata Gala oraz Paulina Starz menedżer zespołu Customer Success brały udział w programie IHRSA INSTITUTE i jako pierwsze kobiety w Polsce otrzymały certyfikat ukończenia. Jest to ogromne wyróżnienie od światowej organizacji poświęconej zdrowiu i fitnessowi. – mówi Jacek Szlendak, CEO Perfect Gym.

IHRSA INSTITUTE to ekskluzywne wydarzenie dla właścicieli klubów fitness, które ma na celu zapewnienie wiedzy eksperckiej każdemu, kto pracuje w branży fitness. Wykłady są prowadzone przez prefesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu. Wśród tegorocznych wykładowców byli m.in. Alan Leach, Joe Moore,Chris Stevenson oraz wielku praktyków z amerykańskich klubów fitness. Perfect Gym również miał okazje poprowadzić roundtable o Sztucznej
Inteligencji w systemie do zarządzania.

To prawdziwy zaszczyt, że mogłyśmy wziąć udział w IHRSA Institute. Dostęp do programu maja pracownicy i właściciele klubów fitness. Dzięki temu, ze reprezentujemy firmę Perfect Gym, która została sponsorem wydarzenia, mogłyśmy także skorzystać z oferty Instytutu. – mówi Małgorzata Gala.

Ogrom wiedzy, które zdobyłyśmy podczas kilku dni Instytutu i znajomości jakie zawarliśmy są nieocenione. W następnych tygodniach będziemy się nią dzielić z całym zespołem, żeby ulepszyć i usprawnić procesy. – dodaje Paulina Starz.

IHRSA to prestiżowa organizacja, ceniona na całym świecie za bezstronność i profesjonalizm. Cieszymy się, że mamy w zespole absolwentów IHRSA Insitute – podsumowuje Jacek Szlendak.

Zobacz także: