Wydarzenia branżowe to doskonała okazja, by spotkać się osobiście i porozmawiać o trendach, potrzebach i nowościach rynkowych. Zespół Perfect Gym uczestniczy w ponad 30 targach i kongresach na świecie. Sprawdź kalendarz Perfect Gym i umów się na darmową konsultację. Odwiedź stoisko firmy podczas kongresu FEM 15-16.03.2018, którego Perfect Gym jest Złotym Sponsorem lub dołącz do wykładu prowadzonego przez Małgorzatę Gale.

FEM to dynamicznie rosnący event w polskiej branży fitness. Zdecydowaliśmy się na bycie Złotym Sponsorem, ponieważ widzimy potencjał – mówi Jacek Szlendak, CEO Perfect Gym.

Dowiedz się, jak sztuczna inteligencja może wspomóc Ciebie i Twój zespół w osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych i wyższej retencji. Przyjdź na wykład Małgorzaty Gala, 15.03.2018, godz.10:30 Sala A pt. “Wykorzystanie sztucznej inteligencji w celu zwiększenia sprzedaży i retencji”.

– Szybka i skuteczna analiza danych ma kluczowe znaczenie w każdej firmie, także w branży fitness. Perfect Gym rozumie tę potrzebę i dlatego na bieżąco tworzy dodatkowe narzędzia analityczne dla siłowni i właścicieli obiektów sportowych. Obecnie współpracujemy ze specjalistami Business Intelligence w zakresie udoskonalania istniejącego systemu oraz wprowadzenia całkowicie nowych i zaawansowanych narzędzi, które zrewolucjonizują sposób, w jaki zarządzane są kluby fitness obecnie – tłumaczy Gala.

Artykuł sponsorowany