Na początku miesiąca pisaliśmy o tym, że PerfectGym obchodzi 10 urodziny. Przez cały okres funkcjonowania, użytkownicy utożsamiali produkt oferowany przez firmę jako kompleksowy system do zarządzania klubem fitness stworzony i dostosowany do potrzeb profesjonalistów, umożliwiający im rozwój, a także mierzenie i rozwijanie swoich celów biznesowych. Przez 10 lat specjaliści pracujący w PerfectGym udoskonalali oferowaną usługę dbając o każdy najmniejszy szczegół. Plony pracy są widoczne. Dzięki konsekwencji oraz jasno ukierunkowanym celom biznesowym PerfectGym podjął współpracę z Parkami Trampolin. 

W ubiegłym tygodniu Edyta Brzęcka – (Head of Sales CEE countries & Finland w PerfectGym) wzięła udział w 3rd Annual IATP EU Conference & Trade Show zorganizowanym przez International Association of Trampoline Parks. Podczas Konferencji poruszano kwestie problemów Parków Trampolin i kierunku w jakim ten biznes zmierza. Podobnie jak w branży fitness, właściciele Parków Trampolin mierzą się z liczbą klientów oraz z tym, że na trampolinach kupuje się zwykle jednorazowe wejściówki.Z tego właśnie powodu głównym celem obiektów jest crossseling. Parki Trampolin zmierzają w kierunku większego zróżnicowania. To nie będzie już tylko trampolina. Będą budowane strefy dla dorosłych, strefy wyczynowe, kręgle, restauracje itd.

Na temat współpracy, możliwości oraz wizji, rozmawiam z Edytą:


Co zainspirowało PerfectGym do wejścia we współpracę z Parkami Trampolin?

Naszym celem jest odpowiadanie na pojawiające się potrzeby tak niezwykle dynamicznego rynku, jakim jest rynek sportowo – wypoczynkowy.
Nieustannie rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę i funkcjonalności systemu, tak aby wyprzedzać pojawiające się wymagania klientów.
Parki trampolin to biznes, który potrzebuje wsparcia w zarządzaniu operacyjnym, PerfectGym dostrzegł tę potrzebę.
Na jakiej zasadzie będzie wyglądać współpraca?
PerfectGym oferuje system w formie SAAS co gwarantuje stabilność, wsparcie techniczne, wdrożenie oraz rozwój dla każdego klienta.
Nasi użytkownicy rozwijają się razem z nami. Współpraca rozpoczyna się na dogłębnym rozpoznaniu biznesu i indywidualnym dopasowaniu rozwiązania z naszej oferty.
Na etapie wdrożenia każdy Klient może liczyć na wsparcie indywidualnie przydzielonego Project Managera, a po wdrożeniu na help desk gotowy do wsparcia 7 dni w tygodniu.
Czy ciężko jest przebudować system pod nowy obiekt?

Przebudowa systemu pod zupełnie nowy rodzaj obiektu nie jest kwestią prostą. Nad modułem dla Parków Trampolin pracował dedykowany zespół, który najpierw zgłębiał tajniki tego biznesu a następnie stworzył wyróżniające się funkcjonalności.
Jak Parki Trampolin reagują na Wasze rozwiązanie?

Do tej pory rozmawialiśmy z aktualnie korzystającymi z PerfectGym klientami i 100% z nich chce dołączyć nowy moduł do swojej platformy.
Prowadzimy rozmowy z kilkoma sieciami w Europie i to również wygląda obiecująco. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, chętnie porozmawiamy o nadchodzących możliwościach.

Polecamy także:

Butikowy klub Harder w zupełnie innej aranżacji. Już wkrótce otwarcie w Poznaniu