Personalizowana odzież sportowa – podnieś prestiż swojego klubu 

Modne, wygodne, wysokiej jakości. Personalizowane stroje sportowe to jeden z najszybszych sposobów na podniesienie prestiżu siłowni. Polska marka Vertiss wychodzi naprzeciw potrzebom każdego, kto szuka wyjątkowych ubrań sportowych z charakterem. To stylowe modele, które oddadzą osobisty klimat miejsca i staną się jego dodatkową reklamą.

Potrzebujesz kilku koszulek dla trenerów? A może chcesz wykreować całą unikatową kolekcję ubrań do swojej siłowni?

Vertiss produkuje odzież sportową już od 20 lat, a od 2015 roku tworzy również modele personalizowane. Firma powstała z miłości do aktywności fizycznej i doskonałego designu. To w 100% polska marka – wszystkie projekty wytwarza we własnej szwalni w Lubochni pod Tomaszowem Mazowieckim, wykorzystując wyłącznie polskie materiały. Vertiss stawia jakość swoich produktów na pierwszym miejscu. Każdy, kto uprawia jakikolwiek sport, wie doskonale, jak ważne jest wygodne, przewiewne ubranie, które ochroni ciało podczas ćwiczeń. Dlatego stroje marki produkowane są z najwyższej jakości dzianin – oddychających, z jonami srebra – bazując na krojach sprawdzonych w ciągu wielu lat eksperckiego doświadczenia.

Personalizowane ubrania Vertiss to bluzy, koszulki, topy, legginsy i dresy. Aby nadać im niepowtarzalny charakter, marka wprowadza w życie najśmielsze pomysły klientów. Firma posiada dużą bazę dostępnych wzorów, ale do dyspozycji są również graficy, którzy całkowicie darmowo pomagają stworzyć cały projekt od podszewki. Wszystko po to, aby finalny efekt spełniał wymagania klienta w najmniejszym detalu.

Potrzebujesz kilku koszulek dla trenerów? A może chcesz wykreować całą unikatową kolekcję ubrań do swojej siłowni? Niezależnie od potrzeb, Vertiss stworzy dla Ciebie wybraną ilość ubrań. Odzież sportowa produkowana jest już od jednej sztuki. Proces przebiega w bardzo łatwy i komfortowy sposób. W pierwszej kolejności tworzony jest wzór w formie wizualizacji, który po akceptacji jest produkowany w wybranej ilości sztuk. Siłownia może w późniejszym okresie zbierać zamówienia dla swoich własnych klientów i trenerów, a następnie domawiać większą ilość ubrań. Szybko, łatwo i bez żadnego ryzyka.

Szeroka oferta marki Vertiss obejmuje ubrania sportowe do takich dyscyplin, jak fitness, bieganie, piłka nożna, siatkówka, kolarstwo, koszykówka, rugby, zapasy, a nawet mma.

Więcej informacji na www.gym.vertiss.pl oraz pod numerem telefonu 608 366 895.