fot. mat. prasowe

W piątek, 26 października został otwarty pierwszy Just GYM na Śląsku. To piąta lokalizacja w kraju należąca do sieci.

– Cieszy nas fakt, iż pojawiliśmy się w tej lokalizacji, która bardzo dobrze wpisuje się w lokalny rynek, a po przebudowie myślę, że jeszcze bardziej będzie odwiedzana przez lokalnych mieszkańców. Centrum Handlowe PLATAN to obiekt z długimi tradycjami handlowymi oraz ciekawym doborem najemców, gdzie z pewnością nasz klub fitness uzupełni ofertę Centrum – mówi Paweł Ciszek. W chwili obecnej przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia oraz negocjujemy kolejne umowy najmu lokali do otwarcia w 2019 i 2020 roku.

Nowy klub sieci Just GYM został otwarty w Centrum Handlowego PLATAN przy pl. Teatralnym 12 w Zabrzu. Powierzchnia klubu wynosi 2200 m2. Klub został zaprojektowany według najnowszego standardu sieci Just GYM, w którym w nowoczesnej przestrzeni klient może skorzystać z ponad 200 maszyn i bardzo przestronnej strefy do treningu funkcjonalnego, a to wszystko przy pełnej automatycznej obsłudze 24-godzinnej przez 365 dni w roku. Nowością jest specjalnie przygotowana 120-metrowa strefa Just HIT – High-intensity training, która została wyposażona w sprzęt, CORE Health&Fitness oraz Technogym.  – To nowość dla naszych klientów, w którą doposażymy także pozostałe kluby. – powiedział Paweł Ciszek – Prezes Zarządu Just GYM. Dodatkowo jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy klub wyposażony w najnowsze urządzenie, dotychczas niedostępne w Polsce – SKILLRUN marki Technogym. – dodaje Ciszek.

Kluby Just GYM zlokalizowane są w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie i Zabrzu. Sieć przygotowuje się do otwarcia placówek we Wrocławiu, Olsztynie, Poznaniu, Lublinie i Opolu.

______________

o Just GYM

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space, a wszystko po to, abyśmy razem z naszymi klientami mogli wspólnie tworzyć nową kulturę fitness.

Sieć Just GYM została laureatem I edycji konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych BRANŻA FITNESS AWARDS 2018.

Zobacz także: