Tym razem “Branża Fitness z wizytą” zawitała do Saturn Fitness Malta w Poznaniu.

Przyjechaliśmy sprawdzić jak prezentuje się klub po przejęciu i rebrandingu z Jatomi Fitness na Saturn Fitness Matla Poznań.
Pomimo piątkowego wieczoru klub tętni życiem. Nowy właściciel zainwestował w remont oraz zakup sprzętu do treningu funkcjonalnego. Odmalowano pomieszczenie, zainwestowano w nowe oświetlenie, dzięki czemu przestrzeń nabrała jaśniejszego i cieplejszego klimatu.

Naszą uwagę zwróciła najbardziej kawiarenka STARBACKS zlokalizowana wewnątrz klubu. Jest to pierwsza w Polsce zautomatyzowana kawiarnia umiejscowiona w klubie fitness. Oficjalne otwarcie kawiarenki miało miejsce 30.08.2018 roku. Po dziś dzień rozwiązanie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród osób pracujących w galerii, robiących zakupy, jak i klubowiczów, którzy po treningu mogą usiąść, porozmawiać i zintegrować się przy kubku gorącej kawy.

Umiejscowienie kawiarenki w klubie jest dobrym rozwiązaniem. Z jednej strony stanowi dodatkowy zysk dla klubu, z drugiej jest sposobem na pozyskanie potencjalnych klientów. Jeśli ktoś przyjdzie na kawę, równie dobrze może zobaczyć klub i wykupić członkostwo. Innym aspektem takiego rozwiązania, jest zapewnienie elementu socjalizacji wśród klubowiczów. Kawiarenka nie jest absorbująca dla recepcji klubu, ponieważ obsługa jest całkowicie zautomatyzowana.

Polecamy także:

Wyjątkowy prezent od SALMA – materiał szkoleniowy o tematyce sprzedaży do pobrania