artykuł partnerski

Unikalne strefy treningowe, darmowa aplikacja i platforma VOD, zajęcia fitness w cenie. Zapowiada się rewolucja w ofercie klubów fitness, bowiem w Dębicy odbyło się otwarcie 33. klubu sieci Xtreme Fitness Gyms.

Ekspansja Xtreme Fitness została czasowo wstrzymana ze względu na lock down. Klub w Dębicy miał otworzyć się jako pierwszy po pandemii i tak też się stało. Sieć wystartowała zgodnie z planem oraz zaplanowała harmonogram otwarć na kolejne miesiące.

Dzień otwarcia

Dzień otwarcia cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miasta i okolic.

„Otwarcie klubu było bardzo udane. Świetny odbiór klubowiczów oraz słowa uznania od klubowiczów po raz kolejny utwierdziły nas w przekonaniu, że zapotrzebowanie na kompleksowe kluby fitness cały czas wzrasta. Klub zrealizował target sprzedaży karnetów jeszcze przed otwarciem klubu w przedsprzedaży, a dzień otwarcia cieszył się bardzo wysoką frekwencją. Jesteśmy zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni, biorąc pod uwagę wakacyjny okres i okoliczności, w których się znajdujemy.” – mówi Łukasz Dojka, założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms.

Oficjalne przecięcie wstęgi odbyło się o godzinie 12:00. Wydarzenie uświetniały liczne atrakcje oraz obecność gości specjalnych znanych z międzynarodowej sceny kulturystyki i fitness.

Oferta klubu

Klub wyposażony jest w 9 stref treningowych – wolne ciężary, maszyny półwolne, maszyny izotoniczne, strefę cardio, salę fitness, strefę pośladków, functional zone, air zone i fight zone. Szeroka gama możliwości treningowych, które oferuje sieć pozwala odnaleźć się w klubie nie tylko weteranom treningów ale również osobom początkującym.

Z pomocą w osiąganiu treningowych celów przychodzi aplikacja mobilna XtremeApp oraz platforma VOD XtremeGO, posiadające kilkaset ćwiczeń oraz gotowych programów treningowych, a także szeroką bazę wiedzy. Narzędzia te są dla klubowiczów bezpłatne.

Wszyscy Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji przetestować klubu, mogą skorzystać obecnie z opcji 7 darmowych dni. Tygodniowy darmowy karnet pozwala korzystać z klubu, a także aplikacji oraz platformy bez ograniczeń.

Dowiedz się więcej na https://www.xtremefitness.pl/debica

Polecamy także:

COVID-19: Fakty i mity o aktywności fizycznej na siłowni