fot. Dawid Koper

Pierwsze w Polsce certyfikowane szkolenia dla trenerów EMS organizowane przez Glucker Kolleg

Owocna współpraca Miha Bodytec i Glucker Kolleg

Polski dystrybutor Miha Bodytec rozpoczął współpracę z uznaną i cenioną instytucją międzynarodową, niemieckim instytutem Glucker Kolleg, z wieloletnim doświadczeniem na rynku sportowym. Współpraca ta  zaowocowała wspólnymi działaniami edukacyjnymi.

Miha Bodytec organizuje certyfikowane szkolenia we Wrocławiu, dzięki którym będzie można uzyskać międzynarodową licencję trenera EMS. Pierwsze szkolenie, odbędzie się  (LEVEL 1) już 25-26 listopada 2017, kolejne planowane jest na 13-14 stycznia 2018. Szkolenie kończy się egzaminem,  a po pozytywnym jego zdaniu uczestnik może zarejestrować się w międzynarodowym rejestrze trenerów EMS, co ułatwi mu nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz wymianę doświadczeń.

–  W ciągu dwóch dni trenerzy z już istniejących klubów lub ci, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z EMS mogą wziąć udział w szkoleniach, dzięki którym uzyskają szereg informacji dotyczących bezpieczeństwa, odpowiedniego stosowania i przeprowadzania treningu od najbardziej doświadczonych trenerów EMS na świecie. – powiedział Maciej Piotr Wolny podczas wizyty w studio Branża Fitness TV podczas FIWE 2017.

Szkolenie obejmuje szereg zagadnień teoretycznych i praktycznych, dzięki którym można w pełni wykorzystać potencjał treningu z EMS, a przy okazji  zapewnić klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, zgodnie z dewizą Safety First.