photo: facebook.com/kswcrossfight

Otwarcie pierwszego KSW Cross Fight Gym

Trening MMA pod okiem specjalistów

Jak wcześniej informowaliśmy, organizacja KSW rozpoczęła realizację swojego najnowszego projektu zapoczątkowując ekspansję projektu obejmującego otwarcie kilkunastu klubów na terenie całej Polski. Pierwszy z nich właśnie został otwarty w Warszawie.

Fani sztuk walki mają już okazję poznać na własnej skórze, z czym wiążę się prawdziwy trening MMA prowadzony pod okiem profesjonalistów. W KSW Cross Fight Gym można trenować pod okiem specjalistów, którzy są jednocześnie zawodnikami KSW. Wśród załogi, która ma szkolić być może przyszłych sportowców MMA, są m.in. Marcin RóżalskiPiotr Strus oraz Agnieszka Rylik. Pierwszy z kilkunastu klubów KSW Cross Fight Gym został otwarty przy ul. Rydygiera w Warszawie. Otwarcie nastąpiło 9 sierpnia po kilkumiesięcznym opóźnieniu związanym z niekompletną dokumentacją z Państwowej Inspekcji Budowlanej. Pierwsze zajęcia odbyły się w minioną środę.

Lokal zajmuje powierzchnię ponad 600 mkw. Inwestor dużą uwagę przyłożył do elementów wyciszających, ponieważ pierwszy klub zlokalizowany jest w lokalu mieszkalno-usługowym, na osiedlu City Apartments.

>>>> Tutaj przeczytaj więcej na temat firm, które wyposażyły pierwszy klub KSW