3 hale, 15 000 mkw powierzchni targowej, ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy oraz tysiące odwiedzających. Tak wyglądał w liczbach pierwszy dzień targów FIWE Fitness Trade Show. Co już za nami?

  1. Burneika Challege, czyli najbardziej HARDCOROWE zmagania na targach!
  2. GALA BIZNES BOXING REKRUTACJA
  3. TIGER STREET WORKOUT POLAND CHAMPIONSHIPS
  4. DYSKOTEKA SPINNINGOWA
  5. KONFERENCJA FIWE PERSONAL TRAINER  Dalsze kierunki rozwoju dla trenerów personalnych, jak i szkolenia oraz dofinansowania – to tematy poruszone podczas FIWE Personal Trainer.
  6. KONFERENCJA FIWE PERSONAL TRAINER – Event ten jest szczególnie ważny dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Praktyczne porady przybliżą do skomponowania zestawu ćwiczeń, które nie tylko wypracują wymarzoną sylwetkę, ale także spowodują, że trening będzie sprawiał maksimum przyjemności.
  7. KONFERENCJA FIWE EXPERTS – kompendium fachowej wiedzy przekazanej przez doświadczonych ekspertów osiągających sukcesy na polu zawodowym
  8. DEBATA CEO & EXPERTS
  9. Zawody kulturystyczne Słodkiewicz Classic czyli między federacyjne, otwarte mistrzostwa w sportach sylwetkowych w kategoriach: Junior, Senior, Master. Debiuty FIWE w sportach sylwetkowych otwarte dla wszystkich zawodników rozpoczynających starty w bieżącym roku kalendarzowym.
  10. FIWE Fitness Trade Show drugi rok z rzędu odbywa się pod hasłem Fit to the Beat. Dlatego i w tym roku organizatorzy nie zawiedli tych, którzy oprócz odwiedzania stoisk wystawców chcieli poczuć prawdziwy koncertowy beat. Największa gwiazda FIWE Music czyli Popek Monster przejął scenę po występach młodych raperów Johnny Flex & Szmelc oraz zespołu WGWC.