Photo:materiały prasowe FITSHOP

Pierwszy FITSHOP w Polsce

FITSHOP rozpoczyna ekspansję na polskim rynku

Pierwszy sklep stacjonarny w Polsce

Kompleks biurowy Adgar Park West, zlokalizowany na warszawskiej Ochocie, zyskał nowego najemcę. Fitshop, marka oferująca urządzenia fitness i akcesoria sportowe, otworzył swój pierwszy stacjonarny sklep w Polsce. To pierwszy krok zapoczątkowujący ekspansję na polskim rynku. Grupa Sport-Tiedje, do której należy marka, posiada obecnie 71 sklepów stacjonarnych w Europie.

Otwarcie sklepu odbyło się 15 lipca br. Umowa najmu została podpisana na pięć lat. Lokal o powierzchni 280 mkw. znajduje się na parterze, na rogu biurowca Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich. Na miejscu można wypróbować najnowsze urządzenia przeznaczone do domowego treningu wytrzymałościowego i siłowego, a także skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

W ofercie FITSHOP znajdują się produkty marek, tj. Horizon, Garmin, TOM TOM Sports, BERG, Taurus, BOWFLEX, Kettler, Concept 2, Polar, Reebok oraz Adidas.

Fitshop jest nazwą handlową europejskiej Grupy Sport-Tiedje, która sprzedaje domowe urządzenia fitness i akcesoria sportowe. Firma ma 70 sklepów fitness w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Danii, Wielkiej Brytanii i Holandii. Sport-Tiedje zaopatruje w urządzenia treningowe także siłownie, firmy, związki sportowe, hotele i gabinety fizjoterapeutyczne. Fitshop w Adgar Park West jest pierwszym polskim sklepem stacjonarnym marki. Od 2015 roku sprzedaż w Polsce odbywała się jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego. Otwarcie oddziału w Warszawie to tylko początek rozwoju firmy na rynku polskim i dalszej ekspansji w Europie Wschodniej.

Strefa sportu i rekreacji AdgarFit, w której znajduje się nowy lokal FITSHOP, zajmuje łącznie około 6 tys. mkw. powierzchni oraz ścieżkę do biegania o długości 900 m. Pod jednym dachem można skorzystać z klubu fitness i oferty profesjonalnych sklepów z urządzeniami i akcesoriami sportowymi. Dla najemców dostępna jest również usługa Adgar Bikes – wypożyczalnia rowerów BMW.