fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, polska trenerka, dietetyk, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym coraz prężniej buduje swoje “imperium”. Batony, przekąski, książki, kalendarze, własne centrum treningowo-dietetyczne. Teraz przyszedł czas na ogólnopolską sieć kawiarni. W weekend został otwarty pierwszy punkt pod szyldem “Foods by Ann”.

Anna Lewandowska otworzyła pierwszy healthy store, kawiarnię ze sklepem oferującą produkty sygnowane jej nazwiskiem. Punkt został otwarty na warszawskim Wilanowie ( tzw. Royal Wilanów). Kolejne punkty sprzedaży Healthy Store mają mieścić się w centrach handlowych i biznesowych w wybranych miastach w Polsce. W Healthy Store by Ann znajdziemy, m.in. smoothies, superfood bowls i soki wyciskane metodą cold press oraz kawy z olejem kokosowym i masłem ghee.

– Spełniam kolejne swoje MARZENIE!!! realizuje kolejny obrany cel i cieszę się, bo to początek nowego kierunku rozwoju dla @foods_by_ann . To właśnie dzisiaj w @royal_wilanow otwieramy pierwszy @healthy_store_by_ann. (…) Dziś startujemy w Royal Wilanów, ale już wkrótce otwarcie kolejnych punktów.  – napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Jakich cen możemy spodziewać się na miejscu? Smoothies 300 ml kosztuje 15 złotych, a 400 ml 17 złotych. Ceny kaw wahają się od 10 do 14 złotych. Owsianka to koszt 16 złotych.

Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 roku.

REDAKCJA POLECA: