źródło: materiały prasowe

W samym centrum miasta, ceniony na całym świecie klub muzyczny John Reed Fitness otworzył swoją pierwszą holenderską lokalizację. Na Lijnbaan miłośnicy sportu znajdą teraz cztery piętra pełne różnorodnego sprzętu, zajęć, ring bokserski, street art i niebanalny design. Klub przenosi fitness na wyższy poziom, oferują nawet strefę wellness z saunami i jacuzzi z widokiem na panoramę Rotterdamu.

John Reed w wyjątkowy sposób łączy muzykę, design i fitness. Raquel Buckley , trener personalny i manager klubu w Rotterdamie, mówi: „To, co czyni nas tak wyjątkowymi, to treningi z dj-em na żywo, na które zamawiamy znanych lokalnych i krajowych artystów. Bardzo dokładnie myślimy o tym, jaka muzyka pasuje do treningu, aby członkowie dostali dodatkowy impuls podczas ćwiczeń”.

W obiekcie w Rotterdamie, klienci mają do dyspozycji:

  • Ponad 50 zajęć i treningów dziennie (w tym zajęcia grupowe i joga)
  • Cardio, wolne ciężary i maszyny izotoniczne
  • Strefy funkcjonalne
  • Strefa bokserska
  • Darmowe WiFi
  • Wellness z sauną fińską, salonem relaksacyjnym i jacuzzi
  • Napoje sportowe
  • Skany analizy ciała i spersonalizowane plany treningowe

Oprócz DJ-ów, własne radio klubowe sprawia, że muzyka jest dostosowana do pory dnia.
Unikalne połączenie fitnessu, muzyki, sztuki i designu tworzy podczas treningu klubową atmosferę, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Klub oferuje również luksusowe spa z sauną wyłącznie dla kobiet i jedną dla mężczyzn, pokój relaksacyjny, dwa jacuzzi oraz bistro na parterze. Osoby niebędące członkami mogą również dostać tutaj koktajle i kawę.
Całość John Reed to cztery piętra zajmujące powierzchnię ponad 2200 metrów kwadratowych.

“Dzięki naszej nowej lokalizacji w holenderskiej metropolii otworzyliśmy tym samym nasz 38-ty klub JOHN REED na całym świecie, który jest również pierwszym na powierzchni 24.000 stóp kwadratowych i czterech piętrach, gdzie oferujemy unikalną mieszankę dobrego dźwięku, wyjątkowego wzornictwa, różnorodnych opcji szkoleniowych i dzieł sztuki od regionalnych artystów, takich jak Tim Sake, Dopie Kot i Loutje Hoekstra, który zamienia treningi w JOHN REED w styl życia” – opisał inwestycję operator RSG Group, do którego należy sieć.