Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy wszystko i wszyscy budzą się do życia po miesiącach zimowego letargu. W tym roku miesiąc ten był nie tylko wyjątkowy pod względem przepięknej pogody, ale dla Les Mills Poland to seria wydarzeń, na których firma dzieliła się swoją wiedzą i energią.

Po raz pierwszy w tym roku odbył się Business Day – Gala Les Mills, na której pojawili się partnerzy firmy. 11-go maja tuż przed największym wydarzeniem Les Mills w Polsce LMNSUPERDAY w warszawskim Hotelu Mariott odbyło się spotkanie z właścicielami i menadżerami klubów fitness, dla których rozwój ich businessu jest sprawą priorytetową.

Gośćmi tego wydarzenia, którzy podzielili się swoją wiedzą był między innymi Petter Ehrnvall Les Mills Nordic Training Director, który poprowadził wykład na temat Sprzedaży Doświadczeń, opowiadał on między innymi o tajnikach organizacji eventów i sposobach kreowania najlepszych doświadczeń dla ich uczestników. Dynamiczna Dorota Wandas – trener biznesu przeprowadziła warsztat pt. “Jak stworzyć pozytywną i efektywną komunikację w zespole, aby osiągać wspólne cele”? Uczestnicy Gali mieli okazję dowiedzieć się jaki kolor osobowości ich charakteryzuje i co określony kolor oznacza w opisie osobowości. Warsztat miał na celu uświadomienie, że w  zespole, a także w życiu codziennym zawsze pojawiać się będą osoby, które mają określony kolor, a co za tym idzie określony profil zachowań i komunikacji. Ponadto warsztat uczył elastyczności i rozwijania dobierania odpowiedniego stylu komunikacji do profilu osobowości.

Magdalena Konstańczak w sposób inspirujący opowiedziała jak ważną rolę w zespole odgrywa lider, czyli odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, która motywuje do działania, wspiera, ale posiada również autorytet i osobowość i wizję, za która ludzie chcą podążać.

Zainspirowani dniem pełni pozytywnych emocji nie było czasu na odpoczynek! Już na drugi dzień po Business Day odbył się LMNSUPERDAY w kultowym klubie Stodoła w Warszawie. Było to jak do tej pory największe wydarzenie Les Mills w Polsce, gdzie na dwóch scenach 12 trenerów z Polski i Europy zaprezentowało najnowsze choreografie Les Mills. Frekwencja dopisała i 400 osób wspólnie podczas różnych zajęć połączyło energię tworząc niesamowitą atmosferę. Uczestnicy LMNSUPERDAY mieli okazje spróbować SH’BAM®, BODYATTACK®, GRIT CARDIO®, CXWORX®, BODYPUMP®, BODYCOMBAT® i BODYBALANCE®. Bardzo dobrze przyjętą niespodzianką okazał się nowy program Les Mills Barre™ najnowszy program Les Mills, który dopiero wchodzi na polski rynek. Ponadto uczestnicy tego super dnia mieli szanse wygrać wiele nagród m.in zegarki polar i buty Reebok, a także zgarnąć zniżki na szkolenia Les Mills.

– Dzień okazał się sukcesem a uśmiechy na twarzach uczestników były dla nas największą nagrodą. Zmotywowani i naładowani pozytywną energią LesMills zabiera się do pracy na kolejny sezon i już planuje kolejne eventy dzięki tak wysokiej frekwencji i niesamowitej atmosferze – powiedziała Paulina Antas, Les Mills Polska.