Pierwszy oficjalny sklep stacjonarny BODYPAK w Warszawie

W poniedziałek 17 lipca br. został otwarty pierwszy oficjalny sklep stacjonarny BodyPak w Warszawie. Inwestorzy zapowiedzieli huczne otwarcie oraz przygotowali szereg atrakcji dla pierwszych klientów. To już siódma stacjonarna lokalizacja. Podczas otwarcia byli obecni ambasadorzy firmy BODYPAK oraz 6Pak Nutrition.

Pierwszy stacjonarny sklep BODYPAK w Warszawie zlokalizowany jest na Mokotowie przy alei gen. Władysława Sikorskiego 9B. Lokal o powierzchni 35 m2 usytuowany jest w dogodnej lokalizacji gwarantującej bezpłatny parking. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00, a w soboty 9.00-14.00. W niedziele jest nieczynne. W asortymencie sklepu w Warszawie dostępny jest szeroki asortyment suplementów, m.in. Sport Definition, BSN, Trec, Olimp, 6Pak oraz Biotech, a także produkty spożywcze. Niebawem w ofercie pojawi się także odzież.

Dzień otwarcia zgromadził sporą liczbę klientów. Otwarcie zostało zaplanowane na poniedziałek i pomimo sezonu wakacyjnego jesteśmy miło zaskoczeni dużą frekwencją. Inwestor ma w planach otwarcie kolejnej lokalizacji naszego sklepu w Warszawie.– powiedział Patryk Sikora z BodyPak.

„Huczne otwarcie” sklepu zostało zaplanowane na 17 lipca. W dzień otwarcia przygotowano szereg atrakcji dla pierwszych klientów. O 12.00 na miejscu pojawili się kulturyści – ambasador BODYPAK Adam Suker oraz ambasador 6Pak Nutrition Tomasz Marzec. Jak zapowiadali przedstawiciele BODYPAK, była to doskonała okazja dla każdego odwiedzającego, który „zyskał szansę przywitania się i zrobienia sobie zdjęcia z ambasadorami firmy, a także do uzyskania krótkiej porady suplementacyjnej lub treningowej.” Ponadto przygotowano degustację odżywek białkowych od Sport Definition, a także „atrakcyjne niespodzianki” do każdych zakupów.