W ofercie sklepu dostępne są suplementy Sport Definition i batony Legal Cakes

Już działa! Przy ul. Nadwiślańskiej 11 w Krakowie otworzył się pierwszy stacjonarny sklep polskiej marki odzieżowej WAKE UP & SQUAT. Sprzedaż w sklepie stacjonarnym ruszyła 22 kwietnia. Lokal o powierzchni 48 m2 wyróżnia się interesującym designem. W dzień otwarcia na klientów czekał słodki poczęstunek, lampa Prossecco.

Marzenie dziewczyn z WAKE UP & SQUAT o własnym sklepie stacjonarnym spełniło się dosyć szybko. W ofercie sklepu stacjonarnego znajduje się cały asortyment ze strony internetowej, m.in. topy, bra topy, legginsy, spodenki, spodnie dresowe, koszulki, bluzy, skarpetki, torby, shakery oraz buty od SUPRA Footwear. Wygodne i unikatowe propozycje nie tylko na trening, ale idealne dla osób ceniących sobie wygodę i oryginalność. W sprzedaży fit batony Legal Cakes oraz suplementy od Sport Definition.

Projekt sklepu, z którego jesteśmy bardzo dumne powstał we współpracy z Krystina Vilchynska.  Trzeba przyjść i to zobaczyć! Jedną z naszych ścian w sklepie zdobi praca wykonana przez street artist NAWER.  Fajnym elementem sklepu jest również nasz wieszak na ubrania – tutaj wykorzystaliśmy prawdziwa bramę do crossfitu – ten pomysł bardzio się wszystkim podoba – powiedziała nam Magdalena Babiarczyk, współwłaścicielka firmy Wake Up & Squat GymWear.

Od niedawna odzież WAKE UP & SQUAT jest dostępna również w sprzedaży w salonach UP 8 w Gdyni i w Krakowie (wkrótce również w Poznaniu), w siłowni Relax Body Club na ul. Mogilskiej w Krakowie, w Fitness Klub Aplauz w Warszawie oraz w Athlete’s World w Poznaniu.

 

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/