photo: mat. prasowe

               Czechy, Dubaj… czas na Warszawę!

  Wkrótce otwarcie pierwszego w Polsce TEPfactor

Po czeskiej Pradze i Dubaju, pora na Warszawę. Nowy, unikalny koncept rozrywki zespołowej, łączącej sprawność fizyczną, wytrzymałość, zręczność, logikę i cierpliwość, jesienią otworzy się w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

TEPfactor to zabawa z dużą dawką adrenaliny. Zawiera elementy zagadek intelektualnych, uczy logicznego myślenia, cierpliwości, współpracy, ale wymaga również sprawności i wytrzymałości fizycznej. Jest przygodą, która integruje i zacieśnia więź w grupie. Pozwala na sprawdzenie siebie i swojej woli walki, bo TEPfactor jest na tyle trudny, jak dalece odważymy się sprawdzić.

W zabawie udział brać mogą dorośli oraz dzieci od lat 10, grupy znajomych, współpracowników, parterów biznesowych, drużyny szkolne, studenckie, sportowe i rodziny.

W zespołach składających się maksymalnie z sześciu osób uczestnicy przechodzą labirynt 25 pokoi, w każdym wykonując inne zadanie, wybierając wcześniej jeden z trzech dostępnych poziomów trudności. Gra jest monitorowana przez specjalną platformę elektroniczną i animatora, który dba, aby uczestnicy mieli jak najlepsze wrażenia. Średnia długość rozgrywki to około 3,5-4 godziny.

Pierwszy TEPfactor powstał w Czechach w 2012 roku i do tej pory odwiedziło go ponad 200 000 osób. W kwietniu TEPfactor zadebiutował w Dubaju, a jesienią zostanie otwarty w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Lokal będzie zajmował ponad 1500 metrów kwadratowych powierzchni.

źródło: Informacja prasowa

Zobacz także: