Piotr Szczepanek / fot. mat. prasowe Calypso Polska

Piotr Szczepanek nowym dyrektorem marketingu Calypso Fitness

Piotr Szczepanek został nowym dyrektorem marketingu największej sieci klubów fitness w Polsce. Do zespołu Calypso Fitness dołączył po 3,5 roku pracy na stanowisku dyrektora marketingu w innej sieci klubów fitness.

Piotr Szczepanek posiada 18-letnie doświadczenie w branży marketingowej i reklamowej. Kluczowe obszary doświadczenia kierowniczego to: strategia marki i komunikacji, e-marketing, SEO, SEM, badania marketingowe, kampanie ATL i BTL, Public Relations, działania angażujące konsumentów i CSR, marketing osobisty i wewnętrzny oraz zarządzanie procesem.

Piotr Szczepanek objął stanowisko dyrektora marketingu Calypso Fitness, zastępując Annę Godlewską, która odpowiadała za działania marketingowe sieci przez okres dwóch lat.

o Calypso Fitness

W Polsce funkcjonuje ponad 50 klubów Calypso Fitness zlokalizowanych w 22 miastach. Calypso Fitness to obecnie największa w Polsce sieć klubów fitness pod względem ilości lokalizacji. Priorytetem dla Calypso Fitness są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla ich klientów. To, co wyróżnia ofertę Calypso Fitness to innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie. Fit Plus to pierwsza karta dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Zobacz także: