Platinium Fitness nie przestaje się rozwijać i pozytywnie motywować swoich Klientów! Działania sieci idealnie wpisują się w falę noworocznych postanowień, kiedy to wielu z nas szuka treningu, który szybko i skutecznie poprawi kondycję i wyrzeźbi sylwetkę. Platinium Fitness proponuje swoim Klientom zajęcia w Strefie Shaper wyposażonej w 20 wyjątkowych bieżni Freerunner™ marki Start Trac® oraz ławeczki funkcjonalne.

To pierwsza tego typu klasa w Polsce! Pomysł zaczerpnięty z zachodu, sprawdza się idealnie gwarantując Klientom naprawdę solidny wycisk na zajęciach. Zajęcia w strefie wyglądają trochę jak w klubie dyskotekowym, energiczna muzyka, panele z kolorowymi światłami i atmosfera, której nie znajdziesz nigdzie indziej!

Główną ideą zajęć grupowych SHAPER jest trening HIIT, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności. Zajęcia trwają 45 minut i składają się z treningu cardio na bieżni, przeplatanego treningiem wzmacniającym na funkcjonalnych ławkach, które są wyposażone w zestaw hantli. Ten szybki i energiczny trening, wykonywany przy akompaniamencie głośnej muzyki klubowej w połączeniu z kolorowymi światłami daje niesamowitą dawkę mocy! Klienci bardzo pozytywnie zareagowali na te zajęcia, doceniając profesjonalne przygotowanie sali zarówno pod kątem oświetlenia, nagłośnienia jak i sprzętu.

Platinium docenia swoich Klubowiczów i do tych zajęć grupowych zaproponowało jedną z najbardziej innowacyjnych bieżni na rynku – FreeRunner™. To bieżnia z unikatowym pasem biegowym Hexdeck, charakteryzującym się doskonałą amortyzacją i responsywnością – działa jak najlepsze buty biegowe – oszczędzając stawy i delikatnie wybijając. Dzięki takiej powierzchni biegowej można biegać dłużej, szybciej i bezpieczniej. Klub Platinium Fitness na Klimeckiego jest pierwszym, który został wyposażony w te rewolucyjne bieżnie. Warto jednak uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że niebawem powstaną kolejne strefy Shaper, w których pojawią się FreeRunnery.

Trzymamy kciuki za wszystkie postanowienia noworoczne, a zwłaszcza za te, które wiążą się z aktywnością fizyczną. Na pewno wsparcie trenerów oraz profesjonalny sprzęt pomogą je realizować… wystarczy odrobina wytrwałości!

Zazdrościmy jednak trochę Krakowiakom, bo SHAPER z pewnością pomoże im w realizacji fitnessowych celów!

Klientów zainteresowanych ofertą na bieżnie FreeRunner™ zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z polskim oddziałem Core Health & Fitness sprzedaz@corehandf.com oraz na FB  .

Polecamy także:

5 topowych marek idealnie dopasowanych do potrzeb Twojego klubu