CityFit, największy operator klubów fitness 24h/7, podpisał umowy na dwie nowe lokalizacje. Kluby w Lublinie i Bydgoszczy zostaną otwarte w przyszłym roku. To nie koniec. Marka jest w trakcie zaawansowanych negocjacji umów na kolejne obiekty. 

CityFit w Lublinie przy ulicy Zana 19 będzie trzecim obiektem tej sieci w mieście. Jednokondygnacyjny lokal o powierzchni 1600 mkw. znajdzie się w modyfikowanej części istniejącego centrum handlowego E.Leclerc. Jego otwarcie planowane jest na 1Q 2022 r.

Obecność CityFit w Bydgoszczy zostanie natomiast wzmocniona o klub w Galerii Fordon (ul. Skarżyńskiego 10). Centrum handlowe, które od maja br. jest zarządzane przez Keen Property Management, poddane zostanie przemodelowaniu i rekomercjalizacji. Lokal CityFit znajdzie się na pierwszym piętrze. Marka planuje wykorzystać go na swój nowy koncept: CityFit Blue. Są to kluby o mniejszej powierzchni, przystosowane do funkcjonowania zarówno jako lokale własne, jak i w modelu franczyzowym. Pierwszych klientów klub powita wiosną przyszłego roku.

CityFit posiada obecnie 22 kluby w 15 miastach Polski. Kluby lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach. Sieć dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Proces zakupu karnetu i zarządzania członkostwem (np. rezerwacja miejsca na zajęciach fitness) realizowany jest online, a klubowicze korzystają z nowoczesnego systemu dostępu opartego o kod QR w aplikacji mobilnej. Klienci mają do dyspozycji udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.