Kilka dni temu zakończył się nabór na I edycję Akademii Managerów Fitness/Dance. To projekt edukacyjny, który potrwa 7 miesięcy i przygotuje przedsiębiorców z branży do tego co czeka go podczas pracy przy zarządzaniu własnym klubem.

Projekt prowadzi 20 ekspertów z branży, przedsiębiorców, managerów, właścicieli własnych placówek. To właśnie oni przygotują adeptów do tego, co czeka ich w realnych warunkach prowadzenia biznesu w tej branży.

Kampania Akademii ruszyła z początkiem listopada i była bardzo dynamiczna. Nie brakowało wywiadów na żywo, kilku niespodzianek jeśli chodzi o skład osobowy prowadzących warsztaty, a także etiud filmowych.

Kampania rozpoczęła się filmem tłumaczącym, z czym tak naprawdę zmaga się manager, gdzie Michał Kosel tłumaczył jak w rzeczywistości wygląda jego praca – “do tego celu zaadoptowaliśmy jedną z sal akrobatycznych we Wrocławiu, by podkreślić to, jak wiele umiejętności musi nabyć manager, by sprostać wyzwaniom” – podkreśla Michał Kosel. Nie zabrakło również salt, które wykonuje jeden z prowadzących podczas monologu do kamery.

Jak naprawdę wygląda codzienność MANAGERA? | Akademia Managerów Fitness / Dance

📌 JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA CODZIENNOŚĆ MANAGERA?✅ Kim jest profesjonalny Manager Sportowy?✅ Jakie wyzwania czekają na niego na co dzień?✅ Kto nawet nie wie, że zajmuje się MANAGEMENTEM?✅ Dlaczego powołaliśmy Akademie Managerów Fitness Dance?😮 o tym jak wygląda RZECZYWISTOŚĆ opowiada Michał Kosel – jeden z prelegentów, założyciel Akademii Managerów Fitness Dance. ▪ Musisz to zobaczyć!▪ Praca na pasji to wyzwanie!▪ Ale czy każdy jest w stanie temu sprostać?#ZostańWojownikiemAkademii#RazemMożemyWięcejZapisy już ruszyły !——————————————————➡️ zdobądź jedno z 20 stypendiów o łącznej puli 80 000 złSzczegóły na stronie:📌 www.Akademia.ZarabiajNaPasji.com 📌Nasi partnerzy:▪ Xtreme Fitness Gyms Franchise▪ HUMAN Fitness Philosophy▪ Fitness PR – public relations, marketing, personal branding▪ Fitness Music – Power Media▪ Holmes Place▪ Fitness Klub ZDROFIT▪ Fundacja ZarabiajnaPasji.com▪ Akro-Smyk – Akrobatyka dla dzieci i dorosłychZa udział i pomoc przy realizacji filmu dziękujemy:▪ Witalij Orichowski – Trener Akrobatyki▪ Jacek Stępniak – Calisthenics dreamVideo:▪ Pjotr Wieczorek#RazemMożemyWięcej

Opublikowany przez Fundacja ZarabiajnaPasji.com Piątek, 8 listopada 2019

Kolejne filmy przedstawiały prelegentów jako:

Gangsterów, gdzie w jednej z placówek fitnessowych w Tarnowie nagrywano scenę gry w pokera.

W roli głównej Łukasz Dojka i Marek Prusiński:

GRAMY O WSZYSTKO… | AKADEMIA MANAGERÓW FITNESS / DANCE

#Gra się nie skończyła…"nie masz wpływu jakimi przyjdzie Ci grać kartami, masz jednak wpływ na to jak je wykorzystasz…"▶ Zobacz kto dosiadł się do stołu! Poznaj naszych #prelegentów w nowej roli!#OdkrywamyKarty! #RazemMożemyWięcej #DołączDoGry_________________________✅ zostały ostatnie 2 stypendia -49%:www.Akademia.ZarabiajNaPasji.com

Opublikowany przez Fundacja ZarabiajnaPasji.com Poniedziałek, 23 grudnia 2019

 

Rycerzy Jedi, gdzie Emilia Lis, znany ekspert od Komunikacji w branży, wcielając się w rolę, z przymrużeniem oka pokazuje czym kończy się spóźnianie na zajęcia:

 

JAK POCZUĆ MOC? JAK TEGO NIE PRZEGAPIĆ? | AKADEMIA MANAGERÓW

JAK WYDOBYWAMY POTENCJAŁ Z INNYCH?"Nie igraj z losem by nie zaliczyć twardego biznesowego lądowania.W życiu nie ma powtórek są tylko niewykorzystane okazje"#WykorzystajOkazje #RazemMożemyWięcej #DołączDoGry_______________________✅ zostały ostatnie 2 stypendia -49%:www.Akademia.ZarabiajNaPasji.com

Opublikowany przez Fundacja ZarabiajnaPasji.com Poniedziałek, 30 grudnia 2019

 

Wyborowych strzelców, tu z kolei mogliśmy zobaczyć specjalistów od prawa czy negocjacji, którzy popisują się umiejętnościami strzeleckimi w ramach potyczek słownych udowadniając, czyja taktyka jest lepsza. W roli głównej juror programu Got to Dance – Anna YouYa Jujka i mecenas Mikołaj Hewelt:

 

KAŻDY Z NASZYCH GENERAŁÓW ROBI TO INACZEJ!

KAŻDY Z NASZYCH GENERAŁÓW ROBI TO INACZEJ! Poznaj różne strategie i zasady, które wyznają. ❗W takiej roli jeszcze ich nie widzieliście❗#WykorzystajOkazje #RazemMożemyWięcej #DołączDoGry_________________________✅ Zapisy kończą się już jutro:www.Akademia.ZarabiajNaPasji.com

Opublikowany przez Fundacja ZarabiajnaPasji.com Czwartek, 9 stycznia 2020

 

“To nie koniec, filmy spotkały się z tak dobrym przyjęciem, że przez cały czas trwania Akademii oraz podczas kolejnych edycji, chcemy kontynuować ten pomysł” – podkreśla Michał Kosel, pomysłodawca Akademii Managerów. “Chcemy wprowadzić coś innego do promocji, a jednocześnie pokazać prelegentów w nieco luźniejszej formie. Przy okazji, my się po prostu przy tym dobrze bawimy”.

Akademia Managerów rusza już 18 stycznia, a pierwszy zjazd weekendowy odbędzie się pod Łodzią, w Rzgowie, w jednej z największych placówek Human Fitness Philosophy. Tam 20 adeptów Akademii rozpocznie zjazdem związanym z optymalnym wykorzystaniem naszych trenerów. Dowiedzą się jak wykorzystać ich potencjał, by lepiej pracował na firmę ale też na nich samych.

“Pokażemy, co manager lub właściciel firmy może zrobić, by pomóc pracownikom lepiej rozwinąć swoją pasję, a co za tym idzie lepiej spożytkować czas w pracy, co przyniesie obopólna korzyść dla każdej ze stron. Pracownik, który sam potrafi więcej zarobić, to mniejsza rotacja, większe zaangażowanie i motywacja do dalszego rozwoju marki i umiejętności” – podkreśla Michał Kosel.

Więcej informacji na temat Akademii Managerów.

Polecamy także:

Już w styczniu startuje Akademia Managerów Fitness/Dance