Koniec roku to doskonała okazja nie tylko do planowania działań, ale także podsumowań i wyciągnięcia wniosków. Co rok 2019 przyniósł sieci Xtreme Fitness Gyms? Okazuje się, że bardzo wiele, dlatego śmiało można stwierdzić, że był to rok przełomowy!

Spektakularne otwarcia

Tym, co definiowało nasze działania w 2019 roku były między innymi otwarcia kolejnych klubów. Udało nam się jako jedynej sieci w Polsce otworzyć 10 klubów w przeciągu całego roku, tym samym realizując, a nawet przekraczając swoje założenia. Rok zamykamy z liczbą 31 klubów na koncie oraz 20 kolejnymi na horyzoncie, ponieważ właśnie tyle planujemy otworzyć w roku 2020. Czy to nam się uda? Już teraz chcemy Was zaprosić na otwarcie 50 klubu w 2020 roku!

Huczne otwarcia to wydarzenia, które każdorazowo odbijają się szerokim echem w branży oraz wśród klubowiczów. Światowej klasy sportowcy, goście specjalni, wyselekcjonowani partnerzy, nagrody i niespodzianki – to tylko ułamek tego, co czeka na gości świętujących z nami każdy kolejny klub sieci. Uroczyste otwarcia miały miejsce w następujących miejscowościach: Krosno, Płońsk, Rybnik, Białogard, Częstochowa, Pawłowice, Radomsko, Szczytno, Jaworzno, Siedlce. To te lokalizacje zyskały najlepszy klub w mieście w 2019 roku!

Nagrody, wyróżnienia, tytuły

Tytuł Zdrowa Marka Roku. Diamenty Branży Fitness. Firma przyjazna seniorom. Dołączenie do Polskiej Organizacji Franczyzobiorców. Okładka prestiżowego magazynu Premium Biznes Magazine. Niezliczone wywiady, prelekcje, debaty. Tak w wielkim skrócie możemy podsumować nasze osiągnięcia w 2019 roku! Nasze działania sprawiły, że sieć jest doceniania nie tylko przez zadowolonych klubowiczów, ale także osoby tworzące branżę fitness w Polsce. Staliśmy się liderami, którzy wyznaczają trendy oraz wskazują innym, jak powinno się działać na rynku.

Posiadamy wyjątkową markę, o którą nieustannie zabiegamy i chcemy pokazać szerokiej skali odbiorców, dlatego każdorazowo pojawiamy się także na targach branżowych i jesteśmy widoczni w Social Mediach. Byliśmy obecni między innymi na FIWE Trade Show, Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Targach Franczyza i Targach FEM, każdorazowo promując markę i sprawiając, że jest o nas coraz głośniej!

Flagowe projekty

Nasze flagowe projekty, które realizowaliśmy w 2019 roku i które poniekąd staną się wyznacznikiem roku 2020, to zdecydowanie aplikacja mobilna i platforma e-learningowa. Prace nad nimi trwały bardzo długo, aby efekt finalny był niesamowity. To się udało, dlatego już od początku nowego roku nasi klubowicze otrzymają niesamowite narzędzie do realizacji swoich celów fitness, a pracownicy narzędzie do podnoszenia swoich kwalifikacji. Działaliśmy więc na dwóch polach – aby spełnić oczekiwania zarówno klubowiczów, jak i pracowników sieci.

Stworzona przez nas aplikacja mobilna będzie przełomem w branży fitness, ale przede wszystkim zrewolucjonizuje trening naszych klubowiczów. Zawarte w niej funkcjonalności oraz ponad 500 ćwiczeń z dokładną ilustracją ich techniki wykonania, z gotowymi planami treningowymi dostosowanymi do celów i zaawansowania, z rankingami oraz programem do zbierania punktów, które można wymieniać na zakupy w recepcji klubu, będą ogromną wartością dodaną dla klubowiczów.

Platforma e-learningowa będzie natomiast dostępna dla pracowników, tak aby w łatwy sposób każdy pracownik miał dostęp do wysokiej jakości szkoleń. Pozwoli to na podnoszenie kompetencji oraz umożliwi szybszy rozwój kariery zawodowej.

Plany i założenia!

Tym, co wyróżnia nasze działania, jest nieustanny progres, dlatego osiągamy swoje założenia! Plany na kolejne lata są ambitne. Nad realizacją tych założeń czuwa nasz sztab specjalistów, którzy systematycznie pracują nad wdrożeniem planu w życie oraz nad wysoką jakością klubów, które powstają pod marką Xtreme Fitness Gyms.

Tak dynamiczny rozwój sieci nie byłby możliwy bez unikatowego modelu franczyzowego, który wyjątkowo chętnie jest wybierany przez franczyzobiorców. Tym samym liczba klubów franczyzowych rośnie z każdym miesiącem, a realizacja planu 100+ i 200+ to nie wizja, ale realna ścieżka rozwoju, którą systematycznie podążamy.

 

Polecamy także:

Podsumowanie roku w SmartGym