W ostatni weekend października we Wrocławiu, w hotelu The Bridge odbyły się warsztaty dla zaawansowanych „ Marketing, Sprzedaż i Zarządzanie w studiu EMS”, które poprowadził Dan Samek, twórca EMS Business Academy. Zainteresowanie było ogromne, ogrom wiedzy a warsztaty szybko zostały wyprzedane.

Tym razem szkolenie przeznaczone było dla właścicieli, trenerów i menedżerów pragnących pogłębić swoją dotychczasową wiedzę oraz podnieść kwalifikacje w zakresie sprzedaży, zarządzania oraz marketingu w studiu EMS. Prowadzący, międzynarodowy charyzmatyczny coach Dan Samek postawił na interakcję, tak więc w trakcie warsztatów uczestnicy ćwiczyli różnego rodzaju scenariusze kontaktu z klientem odgrywając scenki rodzajowe, dostali również przydzielone zadania do wykonania w grupach. Była to zatem również znakomita okazja do wymiany doświadczeń z prowadzenia studia treningu EMS oraz integracji rosnącego segmentu EMS w Polsce. Dla zaczerpnięcia oddechu wieczorem w sobotę 26.10 uczestnicy spędzili na EMS Boat & Fun Party.

To już trzecie szkolenie Dana Samka w 2019 w Polsce. Dał się poznać jako znakomity mówca motywacyjny po raz pierwszy na I Kongresie EMS & Business zorganizowanym przez EMSTraining.pl w lutym, we wrześniu z kolei poprowadził kilka sesji szkoleniowych w Official EMS Training Zone na targach FIWE w Warszawie. Dzięki temu, Dan znakomicie orientuje się w polskim rynku EMS, dlatego też układa program ze szkoleń skrojonych na miarę tematów, przydatnych dla trenerów, właścicieli i menedżerów studiów treningu EMS. W 2020 r. na pewno zobaczymy go na kolejnych szkoleniach w Polsce.

Oto wybrane opinie uczestników szkolenia „Marketing, Sprzedaż, Zarządzanie w Studiu EMS”:

Marek Michałuszko Connect4Body „2-dniowe szkolenie z Danem Samkiem to w pełni trafione zagadnienia, z którymi na co dzień mają do czynienia trenerzy EMS. Dało mi odpowiedź na wiele ważnych pytań”.

Michał Piątkowski, Bodytech.pl “Szkolenie na najwyższym poziomie. Organizacja, Wiedza, Motywacja, Wymiana doświadczeń”.

Bartłomiej Stanek, Synergy Studio „Jak zawsze najwyższy poziom wiedzy i wzorowa organizacja. Synergy Team rekomenduje”.

Natalia Erwińska, BodyTec20 „Oby więcej takich spotkań! Dziękujemy za ogromną dawkę wiedzy i super atmosferę”.

Joanna Hołysz, Core Studio 20 „Najlepiej dwa spędzone dni! Team miha bodytec Poland profesjonaliści na najwyższym poziomie. Wspaniały i charyzmatyczny Dan Samek – dziękuję za wiedzę i energię do działania”.

Katarzyna Żbik, Newbody studio „ Ciężko opisać to, co działo się przez te 2 intensywne dni, zwłaszcza w mojej głowie. Dan Samek jestem pod ogromnym wrażeniem – gratulacje. Newbody na pewno dobrze spożytkuje tą dawkę wiedzy, żeby iść do przodu, obiecuję”.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z warsztatów „Marketing, sprzedaż i zarządzanie w studiu EMS” :

Uwaga!
Świetna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem kwalifikacji w segmencie treningu EMS. Już 29.02-01.03 2020 odbędzie się 2. Edycja Kongresu EMS & Business. Wśród prelegentów nie zabraknie Dana Samka! Organizator EMS Training PL zaprasza, więcej informacji wkrótce. Zarezerwujcie sobie koniecznie tę datę w kalendarzu!

Partnerem wydarzenia była miha bodytec Poland.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl
+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/


www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

miha bodytec Poland® z nagrodą dla najlepszego dystrybutora miha bodytec® w 2019