fot: social media Shark Top Team

Znany i popularny w Łodzi “Shark Top Team” jest sfinalizował współpracę z Fit Fabric. W dniu wczorajszym odbył się pierwszy trening.
Krajowy gracz Fit Fabric od dawna dostrzegł potencjał sportów walki, wyznaczając tym samym specjalną strefę Fight Fabric w części obiektów. Połączenie brandów idealnie zgrało się w czasie, kiedy Shark Top Team zaczął realizować otwarcia nowych punktów we Wrocławiu i Bytomiu. Fit Fabric w ostatnim czasie również otworzyło nową, główną placówkę matkę w Łodzi. Połączenie tych dwóch znanych marek otworzy nowe perspektywy zarówno dla sieci klubów fitness, jak i zawodników MMA.

Niedawno pisaliśmy na temat klubu Michała Materli w Szczecinie, który jest połączeniem sztuk walki i siłowni. Czy w Polsce kształtuje się nowy trend? Takie zestawienia są bardzo popularne zagranicą, a koncepcja “klub w klubie” to kolejny trend, który coraz bardziej uwidacznia się w branży fitness.

Shark Top Team jest znany z profesjonalizmu i wysokiego poziomu sztuk walki. W klubie trenują topowi zawodnicy znani m.in z KSW. To dobry ruch dla Fit Fabric.

Już wkrótce przekażemy więcej informacji na ten temat.

Polecamy także:

Xtreme Fitness z okrągłą liczbą klubów na koncie!