fot. Jumping Frog

Amerykanie pokochali trampoliny Jumping Frog

W czwartek 26 października 2017 roku polska marka Jumping Frog produkująca trampoliny sportowe pojawiła się w amerykańskiej telewizji ABC7! W programie SunnyCoast View instruktorki JF zaprezentowały krótki pokaz ćwiczeń na trampolinie oraz przedstawiły wszystkie zalety treningu JF. Jumping Frog to pierwsza polska firma produkująca trampoliny, która pojawiła się w amerykańskiej telewizji prezentując swój system treningowy.

JUMPING FROG FITNESS i nasza cudowna SLAVKA KUBICAR w TV ABC7! Podczas materiału przewijają się również urywki z JUMPING FROG JUMP PARTY i szkoleń- może i Ty znajdziesz tam siebie? Kto się odnalazł i może chwalić się że pokazano go w amerykańskiej telewizji? TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA FROGA W USA!

Opublikowany przez Jumping FROG na 26 października 2017

 

Jumping Frog to polski producent i dystrybutor trampolin sportowych, który na rynku istnieje prawie 5 lat. Pomysłodawcami projektu jest rodzeństwo Katarzyna Zdebel oraz Wojciech Gołkowski. Program treningowy i trampolina JF to ich innowacyjny projekt. Jakość i użyteczność sprzętu jest zgodna z normami bezpieczeńśtwa w Polsce, EU oraz USA.

Jumping Frog prowadzi swój własny system szkoleniowy w Polsce. W przeciągu prawie 5 lat działalności firma przeszkoliła ponad 500 instruktorów z ponad 350 klubów na świecie. Wymagania jakie trzeba spełnić, aby zostać trenerem JF to przede wszystkim ukończone 18 lat, właściwy stan zdrowia pozwalający na uczestnictwo w szkoleniu, poczucie rytmu, a także opłacenie kursu. Szkolenie odbywa się w Tarnowskich Górach.

 

W 2016 roku marka Jumping Frog została organizatorem największej konwencji na trampolinach w Europie. Podczas 6 godzin skakania w 10 blokach treningowych uczestnicy mieli do dyspozycji aż 350 trampolin!

8 kwietnia 2017 jako pierwszy, polski producent trampolin, marka JF otworzyła swoje własne studio treningowe na Florydzie. Od tej pory Amerykanie zaczęli dostrzegać potencjał polskiej marki. Jak zapowiadają właściciele, występ w ABC7 to dopiero początek ich ekspansji w Ameryce.