Polska najważniejsza – wspieramy najlepsze kluby fitness!

Akademia eFitness

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i ich sugestiom, firma eFitness od lat prowadzi autorskie projekty edukacyjne, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Począwszy od Fitness Management Maratonów, poprzez Śniadania Retencyjne i Doszkolenia, udało się dotrzeć już do ponad 2000 osób. W związku z tym, że klienci nadal proszą o więcej praktycznej wiedzy, bazując na wieloletnim doświadczeniu, dotychczasowe działania szkoleniowe zostały “ubrane” w projekt o nazwie Akademia eFitness.

Nadrzędnym celem Akademii eFitness jest szerzenie wiedzy i dobrych praktyk w polskiej branży fitness tak, aby mogła rosnąć w siłę i rozwijać się na kształt dojrzałych rynków zagranicznych. Dodatkowo, wszystkie inicjatywy Akademii eFitness są bezpłatne, obejmują zarówno doszkolenia online jak i szkolenia stacjonarne w wielu miastach Polski. Klienci są uczeni, jak skutecznie korzystać z dostępnych narzędzi, czytać raporty, planować działania promocyjne, zarządzać relacjami z klientami w klubie i mierzyć satysfakcję. Firma eFitness działa w myśl zasady, że im lepiej wyedukowani będą klienci, tym bardziej wszyscy na tym skorzystają.

Rozwiązania technologiczne oferowane przez eFitness niczym nie ustępują zagranicznym liderom, a wykorzystywana technologia jest na najwyższym europejskim poziomie. Jeśli to wszystko okrasić sporą dawką praktycznej wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu biznesu, niemalże pewne jest, że polskie kluby fitness mają wielką szansę osiągnąć spektakularny sukces.

Nieprzerwanie i z dużą dokładnością zespół eFitness pracuje nad nowymi funkcjonalnościami i opcjami tak, aby każdy klient mógł prowadzić swój klub fitness najlepiej, jak to możliwe. Dużo uwagi jest poświęcone zagadnieniom dotyczącym organizacji klubów sieciowych ze względu na wysoki poziom złożoności procesów. Jednak niezależnie od liczby posiadanych obiektów, każdy właściciel prowadzący klub w dowolnym modelu, będzie mógł z powodzeniem wykorzystywać proponowane rozwiązania. Każdy nowy moduł czy funkcjonalność są skrupulatnie wyjaśnione nie tylko podczas standardowych wdrożeń, ale również podczas szkoleń Akademii eFitness.

Opieka nad klientem

eFitness może poszczycić się jedynym w swoim rodzaju, doskonałym  zespołem obsługi klienta, który w chwili obecnej liczy już ponad 20 osób. Zespół stanowi grupa młodych, zaangażowanych osób gotowych pomagać klientom do późnych godzin wieczornych i w weekendy, rozwiązując wszelkiego rodzaju problemy, odpowiadając na pytania i rozwiewając wątpliwości. To właśnie Ci specjaliści, na co dzień pracujący tak blisko klientów, są bezpośrednio zaangażowani w projekt Akademii eFitness, prowadząc szkolenia zarówno online jak i stacjonarne w wielu miastach Polski.

eFitness głęboko wierzy, że jakość obsługi klienta wpływa bezpośrednio na wiele obszarów w firmie i przyczynia się do efektywnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, również klubu fitness. Dobra jakość obsługi to nie tylko miła atmosfera czy zadowolenie klientów, ale przede wszystkim wysoka retencja i co za tym idzie, korzyści finansowe. Firma eFitness zdaje się doskonale rozumieć te zależności, gdyż dzięki stosunkowo niewielkiej rotacji w dosyć licznym zespole udało się osiągnąć bardzo wysoki poziom jakości obsługi i wspaniałe wyniki sprzedażowe. Nie stoi to na przeszkodzie dzielić się z klientami również tym doświadczeniem. W konsekwencji system eFitness jest stale rozbudowywany o dodatkowe funkcje ułatwiające zarządzanie relacjami z klientami klubów fitness, a moduł CRM już teraz jest mocno doceniany chociażby przez kluby premium, dla których kontakt z klientem jest absolutną podstawą. Dla zespołu eFitness, relacje z klientami to jeden z głównych filarów funkcjonowania. Regularnie są wprowadzane rozmaite udogodnienia, fachowa pomoc jest świadczona na miejscu, zdalnie, przez telefon i online. Rozszerzone zostały również godziny pracy tak, aby być jeszcze bliżej i szybciej reagować na potrzeby i zapytania klientów.

Wsparcie w całym procesie

eFitness pomaga każdemu klientowi stosując takie same zasady, niezależnie od specyfiki i wymagań klubu oraz złożoności projektu. Po pierwsze, skrupulatnie są analizowane potrzeby, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, następnie wykorzystana zostaje wiedza zarówno techniczna jak i merytoryczna w celu jak najsprawniejszego przeprowadzenia procesu wdrożenia. Dodatkowo, zespół nieprzerwanie czuwa nad niezawodnym funkcjonowaniem wdrożonego rozwiązania. Ponadto, cały czas trwają prace nad ulepszaniem funkcjonalności, tak aby każdy klient mógł pracować na najnowszej, najbardziej aktualnej wersji systemu.

Polska branża fitness rozwija się w ogromnym tempie, co trudno zaprzeczyć. Firma eFitness jest dumna, że może aktywnie uczestniczyć w tym procesie już od wielu lat. W chwili obecnej eFitness wspiera ponad 700 obiektów w całej Polsce, nie tylko dostarczając dopracowane technologicznie rozwiązanie do zarządzania, ale również aktywnie działając w obszarze edukacji. Aktywnie udziela się podczas wydarzeń branżowych, dostarcza merytoryczny kontent mediom oraz organizuje praktyczne szkolenia dla klientów. Wszystko w myśl zasady, że dzieląc się wiedzą, można bezpośrednio wpłynąć na zwiększenie świadomości branży fitness jako całości i wspólnie korzystać z lepszej jakości usług.

eFitness zawsze był blisko potrzeb Klientów i nawet teraz, gdy coraz więcej obiektów korzysta z proponowanych rozwiązań, firma nie zamierza spocząć na laurach. To wszystko dla Was, aby  pracowało się jeszcze lepiej i efektywniej, a polska branża fitness rosła w siłę! Jesteście tego warci!

Artykuł sponsorowany