Orangetheory Fitness to jedna z najpopularniejszych w USA sieć klubów fitness, z autorskim treningiem uwielbianym przez niemal milion osób na całym świecie, w tym przez Michelle Obamę. Sieć, która kilka miesięcy temu weszła do Polski, właśnie zaprezentowała swoje drugie studio. Na evencie pojawiły się także gwiazdy m.in. Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska i Tomasz Hajto.

Czas na Wilanów

Orangetheory Fitness to popularna w USA sieć fitness
z autorskim treningiem personalnym w grupie, w rytm własnego serca. Pierwsze studio w Polsce pojawiło się
w grudniu 2018 roku na warszawskim Mokotowie,
a drugie zostało zaprezentowane na południowym skraju Warszawy – w Wilanowie. Konsultacje z trenerami
i dietetykiem Michałem Wrzoskiem, darmowa analiza składu ciała, sportowe wyzwania z nagrodami oraz możliwość zapoznania się z pomarańczową metodą treningową. To wszystko czekało w miniony weekend na uczestników pre-otwarcia drugiego studia Orangetheory Fitness. Do klubu, zlokalizowanego w kompleksie Street Mall Vis à Vis Wilanów przybyli okoliczni mieszkańcy, a także znani i lubiani m.in. – Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Tomasz Hajto i Kamila Szczawińska.

W klubie jest pomarańczowo i energetyzująco. Podczas treningu jest fajna, zdrowa rywalizacja pomiędzy uczestnikami, bo wyniki wszystkich osób są na żywo widoczne podczas ćwiczeń. Na mnie to działa bardzo pobudzająco i motywująco. Na pewno będę tutaj wracać. – mówiła Kamila Szczawińska, modelka i propagatorka zdrowego stylu życia.

Sportowe wyzwania

W sobotę 25 maja odbyły się zawody Orangetheory Fitness Challenge oraz inaugurujący nowe studio trening. Nad wszystkim czuwali profesjonalni trenerzy, Bartosz Bauer, Head Coach nowego studia oraz Małgorzata Mączyńska, trenerka i wielokrotna Mistrzyni Polski w Bikini Fitness. Uczestnikom kibicowali pasjonaci sportowej adrenaliny, między innymi były reprezentant Polski w piłce nożnej, trener, a obecnie komentator piłkarski – Tomasz Hajto.

Widać, że trening jest dobrze przemyślany i zaprojektowany tak, aby faktycznie wycisnąć na maksa
z zainwestowanego czasu i wysiłku. Angażowane jest całe ciało, na ekranie widoczne jest tętno
i liczba spalanych kalorii, a zaraz po treningu na mailu pojawia się raport z wynikami. Trenerzy cały czas opiekują się i monitorują postępy. To nowoczesny trening odpowiedni dla każdego.
– mówi Tomasz Hajto.

600 metrów kwadratowych fitnessowego raju

Nowe studio jest większe od tego stworzonego w centrum warszawskiego Mordoru i ma w sumie 640 metrów kwadratowych powierzchni.

Na Wilanowie w jednym treningu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób, czyli o 6 osób więcej niż na Mokotowie. Większa liczba ćwiczących nie wpłynie jednak na komfort treningu, gdyż na każdego uczestnika czeka jego własne stanowisko składające się m.in. z bieżni, wodnego ergometru oraz stanowiska w strefie funkcjonalnej. – tłumaczy Radosław Jarmuła z Orangetheory Fitness Polska. – Do dyspozycji ćwiczących są także przestronne szatnie z dużymi szafkami i strefa chillout’u. Tak jak
w pierwszym studio, o zdrowie klubowiczów zadba probiotyczny oczyszczacz powietrza. Wszystko to po to, aby zapewnić klubowiczom fitnessowe doświadczenie na najwyższym poziomie.
– dodaje.

Oficjalne otwarcie studia na Wilanowie zaplanowane jest na drugą połowę czerwca. N owe studio to nowe możliwości, ale jedno pozostaje niezmienne – sekret „pomarańczowego” treningu, który pokochało już milion osób na całym świecie. Nawet 1200 kcal spalonych w 60 minut na personalnym treningu grupowym – o takie wyniki zadba najnowocześniejszy sprzęt stworzony specjalnie dla Orangetheory Fitness, metoda oparta na badaniach naukowych, pulsometry oraz wykwalifikowana kadra trenerów. Wszystko, co trzeba zrobić, to stawić się o umówionej godzinie na trening i dać się ponieść pomarańczowej energii.


O Orangetheory Fitness

Orangetheory Fitness to międzynarodowa sieć klubów fitness wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, która oferuje jedyny w swoim rodzaju indywidualny trening w grupie. Sekretem Orangetheory Fitness są 5-strefowe treningi interwałowe, które wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm powysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu, która pozwala spalać więcej kilokalorii niż tradycyjne ćwiczenia – nawet do 36h po treningu. Dzięki monitorowaniu serca, trening dopasowany jest do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, tak aby osiągał najlepsze dla siebie wyniki. Treningi prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów wykorzystują różnorodne wyposażenie, w tym bieżnie, maszyny do wiosłowania, zawieszenie TRX™ i mini hantle. Wszystko to, aby wzmocnić mięśnie i zyskać energię na cały dzień.

Więcej informacji: www.otfpolska.pl

Polecamy także

Magazynowanie i relokacja maszyn – usługi TOP-GYM