źródło: artykuł partnerski

W Polsce powstaje coraz więcej obiektów, które inwestują w fitness i starają się oferować swoim klientom możliwość ruchu, który powinien być nieodłącznym elementem naszego życia. Dotyczy to nie tylko hoteli, apartamentowców, obiektów medycznych, ale również innych miejsc, niezwiązanych wprost ze sportem. 

Port Kopytkowo to unikalne miejsce, stanowiące prawdziwą przystań spokoju i odpoczynku dla strudzonych kierowców. Obiekt zlokalizowany przy autostradzie A1, oferuje parking na 250 samochodów ciężarowych, jest wyposażone w zaplecze higieniczne, restaurację oraz strefę SPA i wellness.

Do szerokiej oferty Portu Kopytkowo dołączyła niedawno strefa fitness ze sprzętem Technogym. Wśród wyposażenia znalazły się m.in. sprzęt cardio z linii Forma, ergometr wioślarski SKILLROW, urządzenie Dual Adjustable Pulley oraz akcesoria i wolne ciężary. Urządzenia zostały dobrane w taki sposób, aby kierowcy spędzający dużo czasu w pozycji siedzącej mogli rozruszać całe ciało, wzmocnić plecy i zadbać o swoje samopoczucie przed dalszą podróżą. To bardzo ważny aspekt profilaktyki związanej z siedzącym trybem życia. Jak zapowiada PORT Kopytkowo, z obiektu będą mogli korzystać również okoliczni mieszkańcy.

Polecamy także:

Technogym w luksusowych lokalizacjach w Małopolsce