źródło: artykuł sponsorowany

Innowacje i nowe trendy pro-środowiskowe mocno wkraczają na rynek fitnessu na całym świecie. Modne stało się korzystanie z nowoczesnych maszyn treningowych czy uprawianie sportu w nieoczywistych miejscach i w nieoczywisty sposób.

Dla wielu osób równie ważne, co kondycja i zdrowie, stało się dbanie o otoczenie oraz oszczędność czasu czy pieniędzy. Trend ten zauważyli także właściciele klubów fitness i siłowni, próbując maksymalnie dostosować się do zmieniającego się szybko rynku.

W branży „fit” pojawia się więc coraz więcej koncepcji butikowych klubów fitness wyróżniających się innowacyjnymi rozwiązaniami i oryginalnym podejściem do treningu. Niewątpliwą zaletą takich klubów jest niewielki metraż potrzebny na ich otwarcie oraz indywidualne podejście do klienta.

power post

W tego typu klubach dużo szybciej rodzi się poczucie przynależności do społeczności klubowej, co przekłada się na znacznie szybsze rezultaty treningowe! 

Dla zarządzających klubami ważne jest także połączenie komfortu i urozmaiconej oferty treningowej z możliwością pomnażania zysków klubu.

Taki właśnie mariaż stworzyła Gipara Fitness w połączeniu z firmą SportsArt. Koncepcja nowoczesnego studia fitness to Power Post by Wata. Firma opracowała wykorzystanie w treningu nowoczesnych maszyn i sprzętu oraz oferuje możliwość prowadzenia franczyzy zautomatyzowanego studia treningowego.

power post

Czym wyróżnia się Power Post by Wata?

Niewątpliwą zaletą koncepcji takiego studia jest gotowy do wdrożenia model biznesowy butikowego klubu fitness. Zaś dużą zaletą sprzętu i zastosowanych rozwiązań jest generowanie prądu w trakcie używania maszyn, co sprawia, że każdy ćwiczący dysponuje własnym portfelem, do którego zbiera się wytworzone przez siebie Wato-godziny (Wh).

Można je następnie wymienić na produkty ze sklepu, przeznaczyć na cel charytatywny lub nawet naładować własny samochód elektryczny.

power post

Zdrowa rywalizacja i zero nudy!

Dodatkowo, dzięki specjalnej aplikacji trenujący mogą rywalizować w czasie rzeczywistym zarówno ze sobą, między grupami ćwiczących jak i z innymi osobami na całym świecie. To także nowe trendy wskazujące na zainteresowanie treningami z większą społecznością, nawet jeśli partnerów treningowych widać wyłącznie online na monitorze.

Wyposażenie studia

Wśród nowoczesnego sprzętu, w jaki wyposażane jest studio Power Post by Wata, znajdziemy:

  •  bieżnię

Samonapędowa bieżnia G660 generuje prąd i umożliwia szerokie zastosowania treningowe. Zaczynając od chodu, poprzez bieg, a kończąc na pchaniu sań.

  •  rowerek

Konstrukcja pionowego roweru G516 zapewnia komfortową pozycję podczas ćwiczenia. Umożliwiając tym samym długodystansowy trening z dużą mocą obciążenia. Dodatkową zaletą roweru G516 jest cicha praca urządzenia oraz produkcja prądu i współpraca z aplikacją Wata™.

  •  ergometr

Wyjątkową zaletą ergometru G260 jest bardzo cicha praca oraz produkcja prądu i współpraca z aplikacją Wata™.

  •  gwall XL

G-wall to uniwersalna i kompaktowa brama do treningu funkcjonalnego umożliwiająca ćwiczenie wszystkich grup mięśniowych. Wyposażona została w dodatkowe półki i uchwyty na akcesoria treningowe jednak jej wyposażenie jest w pełni adaptowalne do potrzeb danego studia czy klubu fitness.

W komplecie z zestawem akcesoriów i urządzeń każde studio otrzymuje dwie aplikacje treningowe zapewniające bezpieczny i samodzielny trening oraz możliwość generowania raportów podsumowujących ćwiczenia.

Koszt inwestycji power post

Inwestycja we własny klub rozpoczyna się już za 150 tysięcy zł. Jednak, co ważne nie ma tu żadnych opłat franczyzowych!

Dodatkowo do stworzenia klubu i generowania zysków wystarczy zaledwie 100 mkw.!

Zainteresowanych szczegółami zapraszamy na naszą stronę internetową.