artykuł partnerski

Projekt Powered by Xtreme Fitness Gyms nazywamy przez wielu branżową tarczą antykryzysową zrzesza sobie coraz większą liczbę partnerów. We współpracę angażują się nie tylko właściciele klubów fitness czy siłowni. Zainteresowanie widać również wśród klubów butikowych, studiów treningu czy szkół tańca.

Co powoduje chęć dołączenia do projektu?

„Zanim podjęłam decyzję dokładnie przeanalizowałam wszystkie za i przeciw. Miałam świadomość tego, że muszę postawić klub na nowo co wiąże się z wieloma zmianami, które których musiałabym dokonać samodzielnie. Po dogłębnej analizie dostrzegłam, że oferta Xtreme obfitowała w wartości zarówno dla mnie jak dla klienta, których nie będę musiała odkrywać sama. Przez to, że podano mi je na tacy pozbyłam się dużego ciężaru.”– mówi Karina Budzynowska , właścicielka Fitmania Gym & Fitness.

To kolejna osoba, która potwierdza, że świetną opcją jest uczyć się od najlepszych oraz czerpać od tych, którzy wiedzą bardzo dużo i robią to dobrze, o czym świadczy choćby liczba otwartych klubów, którą ma na swoim koncie sieć Xtreme Fitness Gyms.

Jak przyłączenie do sieci wpływa na funkcjonowanie biznesu?

„Przyłączenie do Xtreme bardzo ułatwiło nam pracę. Bardzo dużą wartością szczególnie dla klientów, którzy obawiają się ponownego zamknięcia klubów, są niewątpliwie platforma treningowa i aplikacja mobilna. Dostęp do tych narzędzi to dla nas duża karta przetargowa.” – mówi Pani Katarzyna Tulin, właścicielka Cat Fit z Serocka

Zwraca również uwagę na ogromny plus, jakim jest oprogramowanie.

„Oferta naszych usług jest różnorodna, a system pozwala jej być przejrzystą i czytelną. Ułatwia nam to organizację pracy, która dziś zajmuje dużo mniej czasu, niż kiedyś. Na uwagę zasługuje także ogromne wsparcie całego zespołu Xtreme, które cały czas możemy liczyć. Dzięki temu pracuje się nam dużo łatwiej i przyjemniej.” – dodaje Pani Katarzyna.

Jakie wnioski nasuwają się po kilku miesiącach współpracy?

„Przez pierwsze półtora miesiąca bardzo mocno stawiałem na edukację. Potrzebowałem perfekcyjnie opanować całą wiedzę, która została mi udostępniona. Przekonałem się, że misja, wizja oraz wartości, którymi kieruje się Xtreme Fitness Gyms, mają rzeczywisty wpływ na szeroko pojęte prowadzenie biznesu.” – mówi Paweł Borówka, właściciel Studia Tańca „Pasja”.

Dziś biznes, który prowadzi zorganizowany jest na każdym polu. Od marketingu po aspekty prawne. Polepszyła się organizacja pracy w klubie, umiejętność zarządzania zespołem oraz praca z klientem, ale co z samą sprzedażą?

„Cieszy mnie bardzo duża frekwencja na zajęciach, które jeszcze przed ogłoszeniem pandemii miały zostać wycofane z uwagi na brak zainteresowania. Wpłynął na to niewątpliwie koncept sprzedażowy proponowany przez Xtreme Fitness Gyms. Dziś mam świadomość tego, że o klienta trzeba dbać i wiem dokładnie jak należy to robić. Nie wystarczy, że jestem pewien wysokiego poziomu i atrakcyjności usług, które oferuję. Nie wystarczy, że dobrze coś robisz, ludzie muszą w to uwierzyć.” – dodaje pan Paweł.

Zauważyliśmy że większość pasjonatów ma problem z samą organizacją i strukturą funkcjonowania. Nie wiedzą o tym w jaki sposób skutecznie komunikować się z ludźmi i sprawiać, że stają się stałymi klientami. Nie robią notatek ze spotkań lub robią je źle.

Przy współpracy z Xtreme wszystko jest udokumentowane. System operacyjny nie pozwala zapomnieć o tym kim jest klient, jakie jest jego podejście i o czym rozmawiał ostatnio z pracownikiem, co wpływa na pozytywny oddźwięk budowanej relacji.

Nie ulega wątpliwości, że projekt Powered by Xtreme Fitness Gyms zasługuje na uznanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inicjatywy zapisz się na darmowy webinar: www.xtremefitness.pl/webinar/

Więcej szczegółów: www.xtremefitness-franchise.pl/franczyza/powered-by

Polecamy także:

Gdzie ten kryzys? Ekspansja Xtreme Fitness Gyms trwa w najlepsze