źródło: https://retailnet.pl

Popularna sieć butikowych klubów fitness z USA – Orangetheory, rozpoczyna pracę nad trzecią lokalizacją w Polsce. Kolejny klub zasili warszawską mapę Warszawy.

Orangetheory Fitness to międzynarodowa sieć klubów fitness wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, która oferuje jedyny w swoim rodzaju indywidualny trening w grupie. Sekretem Orangetheory Fitness są 5-strefowe treningi interwałowe, które wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm powysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu, która pozwala spalać więcej kilokalorii niż tradycyjne ćwiczenia – nawet do 36h po treningu.

Pierwsze studio marki otwarto w samym sercu warszawskiego Mordoru, a w połowie 2019 roku dołączył do niego klub na Wilanowie. Dziś marka potwierdza swoje rosnące zaangażowanie w Polsce i Warszawie, i przygotowuje się do otwarcia nowej lokalizacji w Domu Handlowym Klif na warszawskiej Woli.

– Wierzę, że nasza oferta idealnie wpasuje się w lokalny rynek, uzupełniając ofertę aktywności fizycznej zarówno dla mieszkańców dzielnicy, jak i osób przyjeżdżających tu do pracy – mówi Radosław Jarmuła, założyciel Grupy TUF, w skład której wchodzi TUF Fitness, wyłączny franczyzobiorca Orangetheory Fitness w Polsce. – Cieszymy się, że nasz nowy rozdział możemy otworzyć wspólnie z Domem Mody Klif, który od lat jest znaną lokalizacją marek wyjątkowych, oferujących niepowtarzalny zbiór usług i produktów.

Trzecie, butikowe studio Orangetheory Fitness w Domu Mody Klif na Woli, tak jak pozostałe studia na całym świecie, zostanie wyposażone w specjalnie opracowane dla marki water rowery, bieżnie Life Fitness i sprzęt do treningu funkcjonalnego, w tym taśmy TRX, bosu czy ab-dolly.

– W myśl idei fitness concierge, klubowicze mogą liczyć nie tylko na trening dopasowany do ich potrzeb, ale także na bezpłatny dostęp do konsultacji z trenerami, nielimitowane pomiary składu ciała z wykorzystaniem nowoczesnych systemów wag, analizy wyników, a także wspierające, indywidualne podejście. Cechy te, w połączeniu z charakterystycznym i niepowtarzalnym modelem samego treningu, przyczyniły się do tego, że Orangetheory Fitness w ciągu 10 lat od powstania, podbiło serca już niemal miliona osób w 24 krajach. Umowa franczyzy zakłada otwarcie w przeciągu kolejnych 8 lat w sumie 30 klubów na terenie Polski – dodaje Radosław Jarmuła.

Kolejnych lokalizacji można spodziewać się w największych aglomeracjach, w których oczekiwania dotyczące nowych konceptów fitness są najbardziej rozwinięte. Najnowsza inwestycja franczyzobiorcy marki, spółki TUF Fitness, powstaje w nowoczesnym kompleksie usługowo-handlowym Domu Mody KLIF, przy ul. Okopowej 58/72. Otwarcie klubu planowane jest na połowę 2020 roku.

Polecamy także:

“Z pasji do sportu zrodziło się marzenie” – z wizytą w studiu Transformers