15 maja w klubie Sky Fitness w Ostrowie Wielkopolskim został uruchomiony długo wyczekiwany poziom -1! Zgodnie z założeniami udało się uzyskać postindustrialny i nieco surowy klimat co sprawia, że niepozornie wyglądające miejsce nabrało niesamowitego charakteru.

Dodatkowa powierzchnia otwiera nowe możliwości treningowe, ponieważ została wyposażona w najwyższej jakości maszyny wolnego ciężaru, które w żaden sposób nie ograniczają rozwoju siły mięśniowej. Zostały one podzielone na osobne strefy do treningu nóg, klatki piersiowej czy pleców, co zdecydowanie ułatwia sprawę jeżeli decydujemy się na trenowanie konkretnej partii ciała w danym dniu.

Rack maszyny ze specjalnymi platformami spodobają się osobom, które cenią sobie dwubój i trójbój, a osoby interesujące się crossfitem, również znajdą dla siebie kącik na nowej przestrzeni. Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszym artykule na poziomie -1 na stałe zagościła strefa bokserska.

Dla klubowiczów podczas otwarcia strefy przygotowano szereg atrakcji. Paczuszki z upominkami czy koperty z voucherami na treningi personalne, masaże lub darmowe karnety zostały ukryte na terenie klubu co sprawiło niebywałą frajdę trenującym. Specjalną atrakcją był również maraton „Queens of Booty”, który zanotował rekordową ilość uczestników.

Otwarcie poziomu -1 to jedynie początek zmian wprowadzanych w obiekcie Sky Fitness. Teraz przed inwestorami kolejne etapy modernizacji obiektu, których efekty będzie można podziwiać już w najbliższym czasie.

Polecamy także:

Szlifuj technikę dzięki filmom instruktażowym Hammer Strength Clinics