źródło: artykuł sponsorowany

Są takie sprzęty treningowe, które stają się kultowe i na zawsze łączą się w świadomości z daną marką. Tak jest ze schodami od StairMaster®.

Od czasu pierwszego stepera wyprodukowanego w roku 1983, StairMaster® był i jest nazwą-legendą. Ta tradycja znajduje swoją kontynuację w całej, szerokiej ofercie sprzętów do treningu HIIT. Zestaw sprzętów od StairMaster® jest wyjątkową propozycją na polskim rynku fitness – ta oferta jest kompletna jak nigdzie indziej. Śledząc trendy treningowe, widząc jak popularny jest HIIT, po prostu trzeba poznać urządzenia od tego producenta – wszystkie, ale w szczególności schody nazywane Gauntlet®. To urządzenie jest wyjątkowe, nie tylko dlatego, że jest sztandarowym sprzętem w ofercie marki, ale stało się tak popularne i wszechstronne, że tak jak bieżni, nie powinno go zabraknąć w żadnym klubie.

Opracowane w oparciu o 30-letnie doświadczenie i sprawdzone osiągi, urządzenie Gauntlet® to doskonałe połączenie treningu wydolnościowego i siłowego, który jeszcze nigdy nie był tak wygodny. Urządzenie wyposażone jest w głębsze i szersze płozy o trwałej, polypropylenowej i antykorozyjnej konstrukcji, oferując trzy inteligentne, przystępne cenowo i elastyczne opcje konsoli OpenHub™. Połączenie jakości i innowacji przekłada się na trening, z którym nie może się równać żadne inne urządzenie w siłowni.

StairMaster® jest Liderem Rynku – sprzęty tej marki to prawdziwy HIT, idealny do trening o wysokiej intensywności. Właśnie dlatego stanowią świetne narzędzie treningowe dla osób, które muszą dbać o siłę i wydolność, nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Stąd często jest to sprzęt wykorzystywany przez strażaków – bieganie z ciężkim sprzętem po schodach wymaga odwagi, ale też siły i wytrzymałości.

Teraz w związku z Black Week, proponujemy Schody Gautlet® G8 LCD w wyjątkowej cenie. To ostatnia szansa na taką niską cenę – tylko teraz 16 999pln netto.

https://corehandf.com/product/stairmaster-gauntlet-8g/

Marka StairMaster® należy do firmy Core Health & Fitness, której polskim oddziałem kieruje Dyrektor Sprzedaży Maciej Dufrat.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 575 700 084

sprzedaz@corehandf.com

https://m.facebook.com/pg/coreteampoland2018/posts/