Fitness Platinium to krakowska sieć siłowni i klubów fitness z ponad jedenastoletnim doświadczeniem. Charakteryzuje się przede wszystkim szeroką ofertą zajęć fitness, bogatym wyposażeniem oraz doświadczoną kadrą instruktorską.

Sieć stale powiększa swe szeregi. W 2019 roku zostały otwarte dwa innowacyjne kluby z krakowskim wnętrzem – Krakowski Klub Fitness Zachodnia 27 i Krakowski Klub Fitness Klimeckiego 1.

Główną ideą Krakowskich Klubów Fitness jest podkreślenie walorów miasta, z którego sieć się wywodzi. Wystrój KKF inspirowany jest tradycją i kulturą dawnego i nowoczesnego Krakowa. Na ścianach można dopatrzeć się kolorowych graffiti z motywem Lajkonika, obwarzanka, gołębi czy krakowskich wzorów ludowych. Klub Fitness Platinium Zachodnia 27 KKF zwyciężył w tym roku w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych – Branża Fitness Awards, w kategorii DESIGN.

Najnowszy Klub Fitness Platinium – Klimeckiego 1 KKF to kontynuacja tej idei. Można w nim znaleźć kilka stref treningowych wyposażonych w sprzęt wiodących marek. Sala fitness o powierzchni 200m2 to doskonałe miejsce do ćwiczeń dla wszystkich miłośników zajęć grupowych. Prawdziwą innowacją jest pierwsze i jedyne w Polsce Studio SHAPER, w którym odbywają się treningi interwałowe.

Shaper to 45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujemy zarówno nad górnymi, jak dolnymi partiami ciała. Trening podzielony jest na serie ćwiczeń na ławeczkach funkcjonalnych marki ramBOX oraz na bieżniach. To wszystko dzieje się w specjalnej sali, wyposażonej w kolorowe światła, przypominającej klub muzyczny. – mówi Alicja Dejneka, Manager ds. Fitness sieci Fitness Platinium i pomysłodawczyni SHAPER-a.

Fitness Platinium angażuje się również w działalność pozasportową. Oprócz cyklicznie organizowanych akcji charytatywnych, angażujących Klientów, sieć w ostatnim czasie podjęła współpracę z fundacją Czarny pies i biały kot, która pomaga potrzebującym zwierzętom i organizacjom dbającym o ich los. Fundacja zajmuje się przede wszystkim pomocą prawną i inicjowaniem działań, mających na celu pociąganie do odpowiedzialności sprawców okrucieństwa wobec zwierząt.

Więcej informacji o działalności Fitness Platinium znaleźć można na stronie: www.fitnessplatinium.pl

***

Sieć Fitness Platinium® należy do spółki Platinium Wellness Sp. z o. o. i od lat jest najpopularniejszą siecią klubów fitness w Małopolsce. Fitness Platinium to krakowska sieć klubów fitness. Od ponad dziesięciu lat zachęca mieszkańców Krakowa do aktywności fizycznej otwierając nowoczesne siłownie. Sieć podejmuje liczne działania z myślą o środowisku i potrzebujących zwierzętach.

Polecamy także:

Top 10 czyli najważniejsze trendy fitness w mijającym roku