Ważnym wydarzeniem edukacyjnym dla branży fitness, w którym warto wziąć udział udział jest SALMA online. Pierwsza bezpłatna konferencja startuje już 16 stycznia!

“Pozyskaj klubowiczów, nie klientów” Dowiedz się jak usprawnić działalność swojego klubu, sprzedawać więcej i pozyskiwać lojalnych klubowiczów. Sprzedaż to więcej niż wyniki. Chcąc zdobyć lojalnych klientów, trzeba dostosować ofertę do potrzeb klienta. Podczas konferencji online SALMA 16.01.2019 przedstawimy Ci sposoby budowania strategii sprzedaży oraz najczęściej popełniane błędy w zespole sprzedażowym. Pokażemy Ci skuteczne narzędzia do zarządzania klubem i jak z nich korzystać, by przynosiły zakładane rezultaty. Zaprosimy gościa specjalnego, praktyka branży, który opowie o swoich doświadczeniach w rozwijającej się franczyzie Harder Fit  komunikują organizatorzy na stronie wydarzenia.

SALMA online to dodatkowy format konferencji, która powstała by dać możliwość udziału wszystkim zabieganym właścicielom klubów fitness oraz menedżerom a także dyrektorom sprzedaży czy recepcji. Konferencja odbędzie się w trzech odsłonach, by dostarczyć maksimum wiedzy dla zainteresowanych daną tematyką.

Podczas 3-godzinnego wydarzenia wystąpi Małgorzata Gala, Edyta Brzęcka oraz Arkadiusz Wolski. Zapisy tutaj KLIKNIJ

PROGRAM WYDARZENIA:

18 – 19:00 Najczęstsze błędy popełniane przez Twój zespół sprzedażowy

Jak budować strategie sprzedażowe? Czym powinien się kierować zespół sprzedażowy? Jak

unikać najczęściej popełniananych błędów? O tym opowie Małgorzata Gala

19-20:00 Narzędzia, które przyspieszą sprzedaż w Twoim klubie

Czym się kierować wybierając narzędzia, które mają wspierać twój klub fitness? Jak korzystać z technologii, by przyczyniła się do sukcesu biznesu? Możliwości zaprezentuje Edyta Brzęcka.

20-21:00 Dobre praktyki sprzedaży

Jak zarządzać klubem efektywnie? Jak rozpoznać potrzeby klienta i przewidywać jego kolejne kroki? Jak uczyć się na podstawie doświadczeń innych? Dobre praktyki i najczęściej popełniane błędy przedstawi Arkadiusz Wolski.

Kolejne wydarzenia wystartują już wkrótce i obejmą następujące bloki tematyczne: technologia w branży fitness oraz Trening Personalny.

Polecamy także:

Rekrutacja przy pomocy Instagrama w klubie fitness